Wpis z mikrobloga

Mirki, dostałem info że się dostałem na uj, chcę into programowanie. Nie wiem co robić xd Już się pogodziłem z metalami ( _)

#uj #agh

Co wybrać

  • Infa Tech. AGH WIMiIP 32.9% (23)
  • Infa UJ WMiI 67.1% (47)

Oddanych głosów: 70

  • 25
  • Odpowiedz
@One_day_full: napiszę ci tak: kandydowałem na 3 kierunki - Informatyka (WIET AGH), Informatyka techniczna (AGH) i informatyka (WMII UJ). Dostałem się na dwa ostatnie (na informatykę WIET zabrakło mi czterech punktów XD). Byłem więc na twoim miejscu. Wybrałem zdecydowanie infę UJ-otowską. Więcej programowania, swobodny wybór swojej ścieżki - wybierasz od czwartego semestru kursy, które cię interesują. Brak inżyniera to praktycznie żadne uchybienie, liczą się i tak tylko twoje umiejętności, które zdobędziesz
  • Odpowiedz
@pigmej4ever: rekrutowałem się w kilku firmach, żadna nie zapytała nawet o moje wykształcenie. Nikt ze znajomych również nie potwierdził takich rewelacji, że jest to coś warte. Ogólnie mówiąc, liczy się wiedza, nie papier.

Mam wrażenie, że o tytułach wspominają tylko ci, którzy je mają...

  • Odpowiedz
@One_day_full: co do kursów wybieranych. Tu bym uważał, bo na obieralnych rzeczach się mocno na agh przejechałem. Gówno w papierku.

Co do licencjata. Nie widze żadnych uchybień w stosunku do inżyniera poza lansem. Ba, pół roku wcześniej masz tytuł, który uprawnia cie do wcześniejszego dłuższego urlopu :)
  • Odpowiedz
@die_ente: Faktycznie, przepraszam moje niedopatrzenie. W sumie ciekawe jak to będzie z tą techniczną. Rok temu przebudowali ten kierunek więc w sumie nie wiadomo czego się spodziewać tak trochę. Metali już jest mniej ;-;. Dostałem się tam, na PK i na UP, O infie na PK było dużo negatywów (nwm czemu). I tak jakoś wyszło ze wylądowałem na AGH. Mam nadzieję że się na tym nie przejadę XD.
  • Odpowiedz