Wpis z mikrobloga

@naysayer: dziki za info, zrobilem lalige z nadzieja na courtua w pickach i niechcacy zglosilem ostatnia druzyne. Fostalem do wyboru player picki, nie otwieralem ich i zastanawiam sie czy w razie gdy dodadza kogos do laligi to czy on bedzie u mnie widoczny i mozliwy do wybrabia czy raczej i tak beda tylko 3 starzy zawodnicy......
@kowi1910: @iti1986: ma rację. Jak wczoraj zrobiłem po południu Premier League to było #2 i od razu odebrałem Doucoure, bo kto wiedział, że EA wrzuci kolejną kartę ;/, a teraz jest #3. Swoją drogą to kończę Serie A i La Liga, ale nie będę akceptował, bo nie chce kolejnych troli od EA xD
@iti1986: @andek980: no to ladnie sie sfrajerzyłem :/ no najlepsze jest to ze mam przeczucie ze bedzie dzis laliga i wladnie courtua ze wzgledu na to ze nie mial zadnych specjalnych kart i kazdy na niego liczyl ze bedzie przy tym evencie a tu dupa. No nic trzaskam od nowa :P
@kowi1910: raczej obstawialbym jakiegos gracza Atletico, bo po jednym ma Real i Barca: jest Casemiro SPD, jest Aspas N, jest Umtiti SO, wiec obstawiam jakiegos Vitolo ze skrzydlowych :)) ewentualnie Correa, Lemar raczej nie, bo latwo byloby go zgrac z racji narodowosci

fajny bonus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i ja tez licze, ze dzisiaj bedzie laliga, to byloby cos wspanialego ( ͡° ͜ʖ ͡°