Wpis z mikrobloga

@MlodyDzi: czyżby marzył Ci się jakiś polski Joseph Kony? ( ͡º ͜ʖ͡º) No bo jak wytłumaczyć tęsknienie za wysyłaniem dzieci na wymordowanie?
Przechodząc jednak do tego co potem dopowiedziałeś: to nie są symbole narodowe. Ta tęczowa flaga jest nim inspirowana, ale nasze symbole narodowe masz jasno określone w konstytucji.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MlodyDzi: kurła kiedyś to było wojna była do Niemca się strzelało jak się znalazło jakiś karabinek yhhhhh teraz to już nie to samo okupacjo wruć!!!!!!!!!1
  • Odpowiedz
Był kiedyś inny świat..


@MlodyDzi: Kiedyś musiałeś umierać dla pustego konceptu narodu i państwa, bo pralnia ideologiczna kładła bzdury Ci do głowy. Teraz dzieciaki mogą brać udział w pokojowych protestach i nikt im niczego złego nie zrobi. Oprócz ludzi, którzy wierzą w ten pierwszy "patriotyczny" świat, np. kibole w Białymstoku.

Dobrze, że umarł ten stary świat.
  • Odpowiedz
@MlodyDzi: - gloryfikacja wysyłania dzieci na pewną śmierć i powstania w wyniku ktorego zginęły rzesze cywilów, a warszawa została zrównana z ziemią


@wespazjan: no tak, lepiej sobie wmawiać, że Polacy głupi, a teraz to najlepiej umrzeć (idź być przegrywem gdzieś indziej...).
  • Odpowiedz
ja na obu zdjęciach widzę dzieci które maszerują ze szmatkami koloru wg ideologii ich rodziców i jedni z nich za chwilę zginą, które szmatki są fajniejsze? Te pod którymi giną dzieci czy te pod którymi nie giną?


@ChcePascLamy: przecież za wyznawanie ideologii tęczowej flagi umiera się dzisiaj na świecie (Bliski Wchód) - nie wiem dlaczego o tym nie mówicie... Tylko Polska zła, bo dostała po dupie, ale jak obcinają głowy
  • Odpowiedz
@Ranger: Ja tylko mówię, ze to powstanie było skazane na porażkę. Nie miało nawet poparcia wśród cywili, zresztą jak wszystkie znane polskie powstania narodowo-wyzwolencze. Gnój dowódca z bezpiecznego miejsca po prosu skazał niewinnych ludzi na pewną śmierć. W takiej sytuacji najlepiej nie pogarszac swojego obecnego położenia w tak idiotyczny sposób. Więc proszę mnie nie wyzywać od przegrywów i nie wsadzac w moje usta rzeczy, ktorych nie powiedziałem.
  • Odpowiedz