Wpis z mikrobloga

Dziś oglądałem i przeanalizowałem kilka filmów z #marszrownosci w #bialystok, wielu mówi że zwolennicy #lgbt prowokowali kontrmanifestacje swoimi hasłami... Pragnę przedstawić kilka lub kilkanaście z tych hasel:

Hasła na transparentach:

RÓWNOŚĆ

TOLERANCJA

ŻYCIE

RODZINA

POLSKA

ZAWSZE MOŻESZ NA MNIE LICZYĆ mama/tata

ZAWSZE RAZEM

WSZYSCY POLACY RAZEM

JESTESMY Z WAMI

KIBICE ZA LGBT

HOMO =/= PEDOFIL

-----
Hasła wykrzykiwane:

WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ DEMOKRACJA

ZEPSUŁ ROWER, ZEPSUŁ ROWER

CHODŹCIE Z NAMI

KOCHAMY MARZYMY WYCHOWUJEMY

A teraz dla odmiany tylko hasła wykrzykiwane przez ##!$%@? (mam nadzieję że dobry tag)

Proszę @Moderacja o nie usuwanie posta, nie kropkuje wulgaryzmów ponieważ chcę by ludzie czytali to co POSTEPOWE SPOŁECZEŃSTWO wykrzykuje do ludzi będących neutralnym do kontrmanifestacji

#!$%@?

PEDOFILE

#!$%@?

#!$%@?

CIPY

#!$%@?

#!$%@? WAS

ZGINIECIE

dodatkowo wspomnę jeszcze o tym że widać było osoby z orzelkami na piersi oraz Polski walczącej jak rzucają się na niewinne kobiety oraz bezbronnych chłopaków... Muszę również przytoczyć pewna rzecz że niektórzy byli po stronie marszu równości i chronili oni osoby te przed napadami zgraji zwierzat

Pozdrawiam
  • 6
@jestem_kim_jestem: oglądałem filmiki również nagrane przez znajomych, no i może pojawił się jeden delikwent na 100/300 osób który mówił coś głupiego. Oczywiście nie bronię tu nikogo lecz pokazuje kogo nazywa się zagrożeniem a kogo obrońcą
@Xeni323 kogo nazywamy obrońca? Policję, to raczej każdy wie

Weź też pod uwagę że w białymstoku rzeczywiście homosie musieli być obsrani bo po raz 1 spotkali się z aż tak dużym sprzeciwem. I wiadomo że nie krzyczysz nic prowokujacego jak przed chwilą widziałeś jak jakiegoś geja skopali
@Xeni323 poza tym polecam ogladnac sobie marsz, ale nie z śmiesznie wycietych filmików. Wejdź sobie na media narodowe, tam był live z marszu. Słychać tam sporo, widać jak jeden z narodowców dostaje jajkiem A kolejny kamieniem i wiele innych ciekawych rzeczy