Wpis z mikrobloga

@Muodyhuopiec1919: ja w technikum się wynudziłem, jak ktoś lubi grać to spoko opcja xD
Ogólnie u mnie zdecydowanym minusem był brak jakiejkolwiek laski w klasie, ale byłem pierwszym rocznikiem więc może się to zmienia - widzę że dzisiaj to się robi popularne. Jak nauczycielom i jemu będzie się coś chciało robić, to może to nie być zły wybór. Jak będzie miał normalne życie towarzyskie to nie masz o co się bać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Muodyhuopiec1919: samo w sobie technikum? Prawdopodobnie gówno, bo niewiele tam uczą, no chyba, że trafisz na naprawdę dobrego nauczyciela, ale to trzeba szczęścia. A tak to w tym temacie trzeba samemu dużo się uczyć i trzeba mieć do tego zapał. Studia to samo. A jeżeli on ma zapał i lubi to, to ma szansę z niego zrobić specjalistę, który będzie dużo zarabiał i w sumie nic poza tym. Chyba tagi #!$%@?łeś,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Muodyhuopiec1919: wut? Ja mówiłam o zawodzie, a nie maturze. Poza tym wszystkiego da się nauczyć samemu, ba, tak by było nawet lepiej, bo aktualnie nasze szkolnictwo leży, a dzieciaki mało co wyciągają z lekcji. Przez ten czas, co siedzą w ławce, same dużo więcej by ogarnęły...
  • Odpowiedz