Wpis z mikrobloga

Jaką kierownice polecacie do PC i PS4?
Pożyczyłem od kumpla Logitech Momo i "chwilowa" przejażdżka w Assetto Corsa tylko po to aby sprawdzić czy działa trwała 4h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem czy by nie kupić takiej samej (kumpla jest uszkodzona, mimo dorobienia nowej wiązki dalej co jakiś czas rozłącza pedały), ale trochę brakuje mi większego kąta obrotu kierownicy (w tej jest tylko 270')

Myślałem nad Thurstmaster T500RS, ale wydać 1,5k PLN na kontroler do gry to dla mnie za dużo, jednak nie chce też zbyt przycebulić, żeby kupić jakieś padło, którego będę później żałował

Może ktoś poleci jakąś rozsądną kierownice dla laika?


#symulatory #assettocorsa #racing #gaming #kierownica #grysamochodowe #wyscigi
  • 9
@sebool12: T150 w podstawowej wersji jest BARDZO ok. Wersja PRO to lepsze pedały ze sprzęgłem, ale skoro laik to raczej podstawowe ci wystarczą. Po za tym to ta sama kiera. Nowoczesne rozwiązania FFB na pasku, więc precyzyjnie, szybko i cicho. 1080' obrotu regulowane. Button pad pod PS. Wg mnie idealna.
@WydajnaJednostkaIndywidualna: kupowanie kierownicy, która długo leżała w szafie to ZŁY pomysł. Ryzyko spalenia silnika tuż po uruchomieniu po długim przestoju drastycznie rośnie wraz z czasem. Najlepiej kupować używane, które są cały czas używane, np. na forach simracingowych, gdzie ludzie na bieżąco pozbywają się sprzętu i kupują nowszy, cały czas upalając.
@sebool12: będzie git. Za 900zł nie kupisz nic lepszego prosto ze sklepu. Te geje to w zasadzie to samo, co masz przy T500RS, tylko w plastikowej obudowie i bez możliwości obracania ich "F1 style > GT style".