Wpis z mikrobloga

Typ przegrał pulę wartą $750 tys wchodząc all in z ... 3 i 5 xD by w następnym rozdaniu przegrać z tym samym gościem kolejną pulę wartą $420 tys z parą Asów na ręce ... Kandydat do akcji #wtf roku xD Ogólnie ten Triton Poker robi teraz chyba najlepsze cash gamy w TV. W innej serii też kręconej niedawno Tom Dwan przegrał największą pulę w historii TV wartą $2.35 miliona ( ͡° ͜ʖ ͡°) #poker #bukmacherka #hazard #lol
willIaint - Typ przegrał pulę wartą $750 tys wchodząc all in z ... 3 i 5 xD by w nast...
  • 18
@siea01: we wcześniej części przegrał z tym samym typem kilka rozdań, poprosił nawet kogoś pół żartem by mu przetłumaczyli na chiński "zostaw mnie w spokoju" lol, tutaj ten sam gość go z4betował więc pewnie puściły mu nerwy, ale mimo wszystko zachował się jak totalny amator co zresztą inni przy stole potem niewybrednie komentowali. Najbardziej rozwaliło mnie jak jeden wypalił "ok nie gadajmy o nim, o zmarłych się źle nie mówi" xD
Zawsze jak oglądam tego Jeana Roberta to gość dostaje #!$%@?. Z tego co wiem wygrał w turniejach total z 3 mln $, ale odnoszę wrażenie, że na cashówkach #!$%@?ł z 5 razy tyle.
@leo762: najzabawniejsze że jednym z jego backerów jest podobno własnie Paul Phua z którym tutaj przegrał xD nie znam szczegółów jak to tutaj wyglądało. Za to w tej grze powyżej, tego Jean-Roberta wspierał inny gość przy stole Robl który później go przeklinał że co on #!$%@?ł za akcje xD
@bialawitz: nie znałem go wcześniej ale od początku zachowywał się trochę jak buc, prawił morały itd., potem obadałem i faktycznie jest