Wpis z mikrobloga

... i #!$%@? się do każdego kto wyrazi o tym swoje zdanie, że jak śmie komentować czyjś wygląd xD


@tellet: No jak ktoś komentuje niepytany, to jest niezłym zjebem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tobie jest miło, jak rodzina niepytana udziela złotych rad typu: "kiedy sobie znajdziesz dziewczynę/chłopaka? już czas najwyższy!" "powinniście już wziąć ten ślub" "powinniście wziąć mieszkanie na kredyt" "powinieneś zmienić pracę na lepiej płatną"
  • Odpowiedz
  • 0
@Pantegram Piszesz o komentowaniu, a wstawiasz tryb i zwroty rozkazujące xD Czyli nie mogę powiedzieć bez pytania, że ktoś wydziarany na całym ryju ma coś nie tak z głową?
XD
Do czego to dąży, jeszcze trochę i jak powiesz, że ktoś wlazł w gówno i #!$%@?, to będzie uznane za niepochlebny komentarz na temat jego ubioru, bo alternatywka odbierze to jako atak xD
  • Odpowiedz
@tellet: Faktycznie, przykłady mogły być sformułowane lepiej, ale i w tej formie przecież wiadomo, o jakiego typu nieproszone rady chodzi. Myślę że każdy się z nieproszonymi radami w tych tematach spotkał (posiadanie dzieci, związek, mieszkanie na kredyt, praca), więc jak dla mnie to czepiasz się na siłę w tym momencie.

Do czego to dąży, jeszcze trochę i jak powiesz, że ktoś wlazł w gówno i #!$%@?, to będzie uznane za niepochlebny komentarz na temat jego ubioru, bo alternatywka odbierze to jako atak xD

Tu nie chodzi o to, jak alternatywka czy ktokolwiek jakikolwiek komentarz odbierze. Jak uważasz, że głośne komentowanie kogoś jest czymś zupełnie ok, to zwyczajnie brakuje ci kultury... tutaj jest temat alternatywek, to uważasz pewnie, że alternatywkom można jechać, ale jakby odnieść dokładnie to samo zachowanie do ciebie, to już pewnie nie byłbyś takim obrońcą chamstwa...
Przykładowo jakbyś słyszał, jak ktoś za twoimi plecami komentuje ciebie "o, jaki oblech!" "o, jaki grubas!" "o, jaki brzydal" czy "wygląda na prawiczka" "co za janusz" "pewnie kibol tępy, bo w dresie" i wiedziałbyś, że to na 100% o tobie (albo o twoim najlepszym kumplu, dziewczynie, siostrze, ojcu itd.) to nie sądzę, byś w takiej sytuacji nadal z taką premedytacją popierał chamstwo tego pokroju ( ͡° ͜ʖ ͡°) I może odpowiesz, że na takie komentarze to będziesz miał wylane - super, prawidłowa reakcja, tylko to nie zmienia faktu, że takie komentarze są chamstwem i brakiem kultury podobnym do np. walenia browara w komunikacji publicznej i
  • Odpowiedz
@Pantegram: Ależ nie mówię o wytykaniu palcami (choć i tak nie odniosłeś się do zwrócenia uwagi na śmierdzącą niespodziankę u kogoś, jako zwróceniu uwagi, a alternatywkę wziąłem właśnie jako przykład kogoś, kto pcha 2000 zdjęć na ig/fb, ale nie kasuje tylko pochlebnych komentarzy, bo przecież krytyki nie ma, a on/ona jest tym unikalnym płatkiem śniegu), tylko właśnie o komentowaniu między sobą. Nawet mi się nie chce wchodzić w polemikę na
  • Odpowiedz
Ależ nie mówię o wytykaniu palcami

@tellet: Z pierwszego komentarza to nie wynikało, stąd moja uwaga. Co do oceniania do wyglądzie to o ile wiem, że jest to dość naturalne zjawisko (chociaż sama staram się unikać i nie poddawać się efektowi aureoli), o tyle z drugiej naprawdę uważam, że przypinanie komuś etykietki #!$%@? i debila, bo sobie pofarbował włosy czy zrobił kolczyk, to jest to gruba przesada w drugą stronę.
  • Odpowiedz
@naprawtagi: #!$%@? tam, takie akcje to pewnie tylko jakichs pekaesach. Mieszkam w miasteczku 3k ludu, bezpośredni przelot pkp do Warszawy i każdy ma #!$%@?, czy "mudzin", czy ciapek. Każdy zasuwa w swoich sprawach i nikogo nie obchodzi, że siedzi ktoś w kolorze. Takie memy wrzucają albo dzieci, albo ludzie którzy przegrali już życie w społeczeństwie alienując się i budując światopogląd na niusach z netu. Gardze.
  • Odpowiedz
@naprawtagi: nie musze wracać bo mamy tu internety, czy jak to zwą, hue hue. W każdym razie uważam, że trzeba mieć coś wieśniackiego (zwykły obraźliwy epitet, nie mający związku z mieszkańcami wsi) we łbie, żeby takie crapy wrzucać. I nie wierze, że człowiekowi, który na codzień jest aktywny społecznie przyszło by to do głowy. Ale no tak heheszki. zzzz
  • Odpowiedz