Wpis z mikrobloga

@stoprocent Człowieku mam 28 lat. Rzadko zdarza się spotkać taki #!$%@? przez życie przepadek jak ty. Pewnie ksiądz za mocno gardełko przeruchał za gówniarza i mózg ci uszkodził. Mam nadzieję, że kiedyś ludzie w tym kraju będą mogli normalnie żyć, bez takich #!$%@? ludzi jak ty i #!$%@? kościołów.
  • Odpowiedz
@stoprocent: Musze przyznać że mimo że nie zgadzam się z twoimi poglądami to chociaż szacunek że w miare normalnie piszesz mimo że wokół Cię wyzywają jak #!$%@? xd bez patusiarskich tekstów, ruchania matki i grożenia przez neta tylko na spokojnie.
  • Odpowiedz
@Mystizer jest we mnie bardzo dużo spokoju i chęci do rozmowy, jednak druga strona leci grubo trzymając się tylko swoich racji. Ja to się śmieje z tego jak chłopy oceniają kogoś a to katolik a to pisior a to taki. Mimo że jestem z daleka od kleru i religii oni widzą i wmawiają sobie coś innego, dlatego mam dystans.bo wiem że i tak rozmowy prowadzić się nie da to chociaż ich
  • Odpowiedz
  • 0
@stoprocent Nasi przodkowie poświęcili życie walcząc za wolność. Nie znam żadnego bohatera który zginął walczc z LGBT. Druga sprawa jest taka że kraje i społeczeństwa się zmieniają . Gdyby tak nie było dalej byś wierzył w Peruna albo orał pole na majątku ziemskim.
  • Odpowiedz
@Korax no ja ciebie rozumiem tylko dlaczego mamy kopiować zachodnie zachowania jak możemy być całkiem inna normalna Polska. Widać że zachód sobie nie radzi z tymi zmianami to po co i my się mamy w niesprawdzone schematy pchać.
  • Odpowiedz