Wpis z mikrobloga

@whiteglove: No widzisz, mnie takie wydarzenia kompletnie nie interesują. Czytam o tych śmiesznych akcjach z wlepkami plakatami itd i to mi się wydaje straszną dziecinadą. Zdaję sobie sprawę z tego, że media pokazują nam to co mamy zobaczyć a nie to co jest w rzeczywistości. Natomiast nie tego dotyczyło pytanie :) Staram się traktować ludzi jak ludzi i jeśli ktoś jest kretynem to uważam tego konkretnego człowieka za kretyna a nie
@przeo w Polsce takiego widoku nie zobaczysz , wszystko co ludzie wklejają to są pojedyncze zdjęcia jakiś dewiantów, które krążą po internecie jako obraz osób z lgbt.
Facet przebrany za kobietę to drag queen, jest to rodzaj sztuki ale oni nie identyfikują się jako kobiety, raczej jako parodia kobiet i jest to tylko sceniczna postać.
Prawdopodobnie zdziwił byś się ile osob, homo jest w twoim otoczeniu a nawet o tym nie wiesz,
@cat_burger: no własnie zacząłem się nad tym zastanawiać, bo mam poglądy liberalne i to co kto robi w sypialni to jego indywidualna sprawa, natomiast wspólne budowanie majątku i brak możliwości dziedziczenia to konkretna porażka prawka. Tak jak pisałem nie śledzę tych wydarzeń, widzę to co wkleją #trochewiecejniz60groszyzawpis w internecie. Środowiska, które słychać i widać przez "brawurowe" akcje nie zachęcają do sympatii. Dlatego poruszyłem temat bo miałem z tym problem gdzieś tam
@przeo zwróć kiedyś uwagę, że osoby,które wypowiadają się w sposób agresywny na fb to nie są ludzie z miast, tylko wsi lub miasteczek tam niestety jeszcze dużą przewagę stanowi pokolenie z klasy typowo robotniczo-rolniczej. Bardzo łatwo takimi osobami kierować czy to przez to co pokazują w tvp albo co powie ksiądz na mszy.. szczerze może jeszcze ze dwa pokolenia i ten stan się oczyści ( ͡º ͜ʖ͡º)
@cat_burger: zgadzam się, że agresorzy to niedokształcony zaścianek. Ale nie można ograniczać tego do wsi. Środowiska nazywane narodowcami (błędnie bo narodowiec to z definicji patriota dbający o tradycję, język i szanujący zwyczaje i historię kraju, który krzewi te wartości w świecie) pochodzą głównie z miast. Wystarczy chcieć zainteresować się tematem, żeby dowiedzieć się, że narodowi socjaliści, którzy stanowią dla nich przykład zanim zostało to zdelegalizowane również w całkiem niezłym procencie byli