Wpis z mikrobloga

@Rade: Nie mam konsoli, ale ja z dwóch bym wolał plejaka chyba. Tylko jeśli byłaby opcja podłączenia pada z xboxa to tak bym zrobił, bo jednak dla mnie wygodniejszy.

Nowa generacja to pewnie dopiero za rok wyjdzie, chce Ci się czekać tyle?
  • Odpowiedz
@Hedage
@Rade
@DoItAgain ja też się nad tym zastanawiałem. Przyjść odpalić fife i pograć. Jedyne co mnie odstrasza to jakieś opłaty za granie w sieci. Jak to wygląda cenowo obecnie? Chyba, że coś się zmieniło i jest za free
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Nie wiem jak na Xboxie, ale na PS4 owszem, trzeba płacić za abonament żeby pykać w sieci w większość gier. Cena 33 zł za miesiąc, chyba że weźmiesz rok z góry to za miesiąc wychodzi po 20. Ale abonament w PS daje też inne benefity - zniżki na gry dla członków no i możliwość grania za darmo w różne gry tak długo, jak masz aktywny abonament.
  • Odpowiedz
@Rade: Dlaczego miałoby się nie opłacać? Konsole są tanie i masz setki, a nawet tysiące gier do odpalenia na nich. Nowe konsole wyjdą w przyszłym roku, a przez pierwszy rok zazwyczaj nie ma w co grać. Nawet jak grasz bardzo dużo, to przez 2 lata nie dasz rady nadrobić biblioteki gier z tej generacji.
  • Odpowiedz