Wpis z mikrobloga

@TypowyRobert: bylem tam. W samym centrum tych wydarzen i wszystko widzialem. Zgadzam się, ze to patologiai gruba przesada. Bicie 14 latków z flagami teczy tez. Ale druga strona rowniez mogla bardziej zadabac o bezpieczenstwo. Dobrze wiedzieli co sie tam bedie dzialo. Mam przeczucie, ze bylo to celowe zagramie. Teraz bedzie reklama dożywotnia.

Po wydarzeniach poszedlem na browara i w pubach siezieli przy jednych lawach obie strony. Taka ciekawostka
  • Odpowiedz
Ale druga strona rowniez mogla bardziej zadabac o bezpieczenstwo. Dobrze wiedzieli co sie tam bedie dzialo. Mam przeczucie, ze bylo to celowe zagramie. Teraz bedzie reklama dożywotnia


@grzegor9: no bo zorganizowanie masy policjantów to wcale nie jest dbanie o bezpieczeństwo xD w sumie masz racje, powinno też przyjechać wojsko z czołgami i rozgonić tych sebków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po wydarzeniach poszedlem na browara i w pubach
T.....t - > Ale druga strona rowniez mogla bardziej zadabac o bezpieczenstwo. Dobrze ...

źródło: comment_l4dgVbUGDNFQCXF6XfewQXcXBDdUtcJm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TypowyRobert: nie pokazuj mi tego co widzialem. Nie musisz mi udowadniac tego, że rycerze moralności tez narzili dzieci na niebezpieczeństwo to jest skandaliczne. Jednak Odnosze sie w tym momencie nie do kontrmanifiestacji ale do uczestnikow marszu równości. To tam lecialy petardy, bruk i skrajna nienawieść
  • Odpowiedz
@grzegor9: aha czyli dlatego że kontrmanifestacja która była agresywna to powód do tego żeby nie brać dzieci na Marsz Równości który jest pokojowy i tylko idzie przez miasto ? Czyli typowe prawackie oskarżanie ofiary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sandal: oczywiście że można a wręcz trzeba mieć własny rozum, ale jeżeli myślisz że w Marszu Równości biorą udział radykałowie to nie wiem co mam ci powiedzieć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TypowyRobert: Brało udział w #!$%@? osób, ale dam sobie uciąc reke że najbardziej agresywni byli najmocniej wyprani polityczną ideologią.

EDIT: Poza tym, nigdzie nie stwierdziłem że w marszu równości idą sami radykałowie. Odniosłem się tylko do radykalnych zachowań właśnie. Które potępiam.
EDIT: A chodzil omi raczej tu o kontrmanifenstantów.
  • Odpowiedz