Wpis z mikrobloga

To co się stało tylko pokazuje, że takie marsze są potrzebne. W Krakowie też były dymy, aż w końcu ludzie zobaczyli, że osoby lgbt są takimi samymi ludźmi jak oni i, że propaganda, która ich demonizowała to zwykłe bzdury. Teraz w Krakowie na kontrmanifestacje przychodzi paru chłopaczków pokrzyczeć chyba tylko dla zasady. 3/4 lata i wschodnie tereny polski też przestaną być ogłupione propagandą i też będzie można spokojnie maszerować. Tak było w Krakowie ()
#neuropa #lgbt #krakow #bialystok #bekaznarodowcow
Wanzey - To co się stało tylko pokazuje, że takie marsze są potrzebne. W Krakowie też...

źródło: comment_cP5t9sZl4F49jAyRB2zsRZmOc2ZRPTzv.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@vrohn: Tak było, paru krzykaczy krzyczących te same hasełka, z tymi samymi transparentami i tyle. Mogłeś nie zwracać na nich uwagi i spokojnie się bawić ¯\(ツ)_/¯ W większości miast Polski też tak jest ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@umcumcumcbejbe: Kibolstwo rzucało petardami, butelkami, wyzywało, polowało na niewinnych ludzi (przed chwilą pewien wykopek wojownik cywilizacji oznajmił, że to jej wina, że ją napadli, bo miała tęczowy plecak), pobili kolesia, który jechał sobie rowerem, zasłaniali się dziećmi, gość normalnie wyszedł z wózkiem z dzieckiem i stanął przed bagieciarnią
  • Odpowiedz
coś ciekawego się wydarzyło?


@umcumcumcbejbe: działaczom lgbt w końcu udało się sprowokować większe burdy. Spodziewaj się w najbliższym czasie jeszcze większych nacisków politycznych na różne "karty lgbt+", dzięki którym będziesz musiał uruchomić w swojej firmie "tęczową sieć pracowniczą", bo inaczej jesteś np. bez szans na wygranie przetargu.
  • Odpowiedz
@konfitura_: Powiedział typ, który usprawiedliwia bicie ludzi XD Czy wam zamordyści się to podoba czy nie polska jest w europie i wyznaje wartości europejskie, we wszystkich miastach osoby homoseksualne są przez większość traktowane z szacunkiem tak też będzie na wschodnich kresach polski, wasze dzisiejsze zachowanie tylko uzmysławia innych ludzi kto tutaj jest wykolejeńcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@Wanzey: Ja właśnie przez takie zachowanie małp na prawicy sam się udałem na Paradę Równości w Warszawie w tym roku. I będę w przyszłym i następnym i pewnie każdym kolejnym. Sami mnie przekonali, pogratulować im.

Byłem też na ostatnim Marszu Niepodległości, mam porównanie - niebo a ziemia.
  • Odpowiedz