Wpis z mikrobloga

#perfumy
Mireczki jestem sporadycznym oraz biernym użytkownikiem wykopu ale odkrycie tego znamienitego tagu sprawiło że chyba zacznę się tutaj częściej udzielać :D

Jako miłośnik perfum posiadam już jako taką kolekcję w której znalazło się jednak kilka flaszek które z chęcią wymieniłbym na coś innego. Poniżej lista flakonów na wymianę:

Yves Saint Laurent - Kouros Cologne Sport ok. 35/100ml
Calvin Klein - Obsession ok. 65-70/125 ml
Giorgio for Men - Giorgio Beverly Hills ok. 105/118ml
Davidoff Cool Water ok. 120/125ml
Ted Lapidus Black Soul ok. 95/100ml
Antonio Puig Quorum ok.95/100 ml

Wszystkie zakupione były na eglamour/elnino/dolce na przełomie ostatnich kilku lat. Do CK, Giorgio i Teda posiadam oryginalne opakowania. Więcej zdjęć mogę oczywiście podesłać na priv.
Interesują mnie męskie zapachy we flakonach (nie odlewki - no chyba że ktoś ma Kourosa z lat 80-90 ;p), mogą być z ubytkiem, jestem otwarty na wszelkie propozycję więc walcie śmiało.
Edit: zdjęcie w komentarzu, jednak dodanie zdjęcia do posta na razie mnie przerasta..
  • 3
  • Odpowiedz
@olek1239871: Hej, na wymianę mam Armani Eau pour Homme vintage, wersja Cosmair, według batch code chyba jest to 1999 rok. Chciałem rozlewać na mililitry ale szkoda bo fajnie jakby ten zacny flakon trafił w czyjeś ręce. Flakon 100 ml w którym myslę, że jest około 30 ml bo nie był napełniany do końca. Za Kourosa bym wymienił najchętniej, ewentualnie za Giorgio :)
dr_love - @olek1239871: Hej, na wymianę mam Armani Eau pour Homme vintage, wersja Cos...

źródło: comment_jpxoQ59abbU4inCqBqL7Ar8urYsz0yPr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Bardzo ciekawa propozycja! Przetestuję w poniedziałek gdzieś jak to pachnie (podejrzewam że przeszedł kilka lub co najmniej jedną reformulacje ale muszę sobie obczaić co to za klimaty bo chyba nie było mi dane go powąchać) i dam znać. Jeśli mi podpasuje to myślę że za Kourosa mogę się wymienić :) dam znać co i jak w poniedziałek
  • Odpowiedz