Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@restecp: nie popieram, ale się nie wtrącam, co kto chce niech robi, ale niech nie wtłacza mi tego do gardła. Miałem sytuację jak dwie lesbijki (takie ładne, nie przeciętne) namiętnie się całowały w pociągu i co pewien czas przyglądały się czy mi grzebyk się nie podniósł. Nie, nie podniósł się. Smuteg
co pewien czas przyglądały się czy mi grzebyk się nie podniósł. Nie, nie podniósł się. Smuteg


@Vein: wydaje mi się, że to akurat sam sobie dopowiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) A że się całowały? Nie popieram namiętnego całowania się w miejscach publicznych niezależnie od orientacji, po prostu jest to nieestetyczne i tyle. Ale ludzie to robią i akurat całującej się na ulicy pary gejów czy lesbijek sam
@Vein: No a ja dziesiątki razy widziałem jak pary hetero wpierdzielały sobie języki w gardła, ba nawet raz widziałem jak ci zboczeńcy ruchali się w lesie jak zwierzęta. Wychowanie to co innego, niż orientacja.
@restecp: nie, to było robione "na pokaz" ot takie trzpiotki podlotki, ćwieków więcej jak w moskwie rakiet, fryzury też pasujące do "image". Może sobie dopowiedziałem, może nie, ale po co przerywała i patrzyła sie mi na krocze? Nie wiem, może taki miała fetysz.