Wpis z mikrobloga

Minęło już tyle godzin od kiedy przejrzałam to forum o tulpach, i nadal siedzi mi w głowie, JAK można w coś takiego wierzyć. Jak to jest możliwe, brać coś takiego na poważnie? Jakieś kucyki, smokohumanoidy, i mangowe ludziki, mieszkają w czyimś mózgu, czasem hurtem, bo po 3-4 sztuki i to wszystko jeszcze pisze rękami swojego "hosta" na forum! A oni w to wierzą.

Nie mieści mi się to w głowie. (_ )

#tulpy #omg
  • 20
@indeed:

Minęło już tyle godzin od kiedy przejrzałam to forum o tulpach, i nadal siedzi mi w głowie


Przeciez pisalo, ze tulp zostaje na zawsze, zawsze bedzie tam siedzial

Jak to jest możliwe


Ludzki mozg jest do dzis do konca niezbadany

Jakieś kucyki, smokohumanoidy, i mangowe ludziki, mieszkają w czyimś mózgu, czasem hurtem, bo po 3-4 sztuki i to wszystko jeszcze pisze rękami swojego "hosta" na forum!


Tez jestem pod wrazeniem,
@proximacentauri: W temacie o wieku widziałam, ze ktoś ma ponad 30 lat!

@Vasek: Mnie to przeraża.

@ufos: Chyba planują jakieś spotkanie, powinni tam wjechać sanitariusze z białymi sweterkami.

Przyznam szczerze, że miałam coś w rodzaju tulpy, ale miałam wtedy 4 lata, wyrosłam z tego jakoś do 5 urodzin. :P Taką wymyśloną przyjaciółkę, byłam jedynaczką i chyba tak sobie radziłam z brakiem rodzeństwa. Ale dorośli ludzie?
@ufos: Już pieprzyć te wizje, mnie rozwalają teksty typu '[w trakcie interakcji z tulpą] czułem ból w okolicach skroni i zatok', a kilka linijek niżej, że to chyba wina tego, że jest aktualnie chory. No cholera, ktoś im kiedyś ryj przywali i stwierdzą, że to tulpa ma zły dzień...
JAK można w coś takiego wierzyć. Jak to jest możliwe, brać coś takiego na poważnie?


@indeed: Hm... może zafascynowali się ksiązkami Przybyłka o gamedecu?

W sumie Lee Roth i Monika którzy pojawiali się Torkilowi to trochę takie tulpy, tylko ze on ich nie wymyślił świadomie, a objawili mu się "sami"...