Wpis z mikrobloga

@Maelstrom94 No nie wiem, czy tak do końca na wyjebce wchodzisz do sklepu, kupujesz co Ci się podoba nie patrząc na cenę wychodzisz. Operujesz zdecydowanie zbyt małymi funduszami, żeby tak mówić. Chyba, że omijasz sklepy, które oferują towar poza Twoim zasięgiem albo zwyczajnie nie bierzesz rzeczy, na które Cię nie stać. Przecież nawet w CK, czy TH kurtka potrafi kosztować bez problemu 2k i więcej. Ja tam akurat szczam na marki, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mmarekkk: kupowanie koszulki za więcej niż te 300 400 to już przesada. Czytałem że szmatki od TH dają radę kilka lat i kolor z nich nie schodzi po czasie, na tym mi zależało, i na trwałości. Więc tak, nie szlajam się po butikach gdzie pasek kosztuje 600zl. #!$%@? się jak kupiłem sobie koszulę we wranglerze i po tygodniu odpadł mi guzik. Też w sumie sram na logo, zależy mi na jakości.
@De0s: Dokładnie chciałem to napisać przecież ta firma to KIBEL tak samo ten „bogacz” kruszwil czy jak mu tam chodzi w tshirtach Calvina Clajna hahah przecież to marka dla kapusniakow
Zarzutka alenajlepsze ze serio są ludzie co są dumni bo wydali 100/200 na hilfigera który na zachodzie jest albo nijaki albo wyśmiewany XD jeszcze w Polsce te hilfigery bossy itd zwykle noszą Patusy ktore kupiły po taniości jakies S/M na bazarku zeby ich obciskało ( ͡° ͜ʖ ͡°)