Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie Brytyjczyków, których w telewizji publicznej informowano by, czego to inni mieszkańcy Europy im zazdroszczą? xD ja #!$%@? jaki ten nasz naród jest śmieszny i zakompleksiony. Pamiętajcie, poczucie własnej wartości buduje się na braniu hajsu od państwa na gówniaka xD
#neuropa #4konserwy
  • 39
  • Odpowiedz
@Asarhaddon to co napisales stanowi rzeczywiscie problem. Aby moc docenic zalety awansu cywilizacyjnego, trzeba byc chociaz w minimalnym stopniu ucywilizowanym ;)

Kazdy myslacy czlowiek pragnie dla siebie i swoich dzieci - wymienie jedynie elementarne rzeczy - mozliwosci leczenia, jedzenia codziennie swiezych posilkow, dostepu do czystej wody, ochrony przed zimnem, palacym sloncem, deszczem czy dzikimi zwierzetami etc.

Ale rozumiem, ze niektorym w zamian za powyzsze wyrzeczenie sie jedzenia gowna czy ruchania wlasnych
  • Odpowiedz
jeśli uważasz, że to są jedyne powody, dla których możemy być, jako Polacy, dumni


@Asarhaddon: niekoniecznie, natomiast jeżeli ktoś ma kompulsywną potrzebę poczucia dumy narodowej to karmienie go tego typu bzdurami nie wydaje się najlepszym pomysłem xD wolałbym jednak gdyby Polacy mniej się skupiali na bezwartościowym poczuciu dumy, a bardziej na budowaniu faktycznych do niej powodów
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy nawet nie oglądam TVP. Ale oglądałem parę lat temu tv w jUKeju i co jakiś czas było z czego są dumni Brytyjczycy i co się u nich podziwiają i że Polacy przyjeżdżają bo u nich jest super. Oszustwa TVN przez lata to jest nieporównywalnie większe gunwo niż TVP. Które od TVN się uczyło i uczy
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: cale szczescie z w takiej nowoczesnej Ameryce nikt nie pompuje patriotyczno-nacjonalistycznej dumy - nie to co te zacofane polaczki.

Tfu na takie robaki jak Ty - co mysla, ze beda fajniejsze jak napluja we wlasne gniazdo.
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: Ja niczego nie biore od państwa, to sa moje podatki, ktore wraz z zona płacimy od wielu lat. No i tak wlasnie powinno byc, świadczenie tylko dla osob pracujacych.
  • Odpowiedz