Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 10
@Sugoi myślę że środowisko miało na to duży wpływ, ale nie w taki sposób o jaki ci chodzi lecz fakt, że więcej czasu spędzałam z mężczyznami "blokował" mi drogę do stwierdzenia "tak jestem homoseksualna". Pierwsze zauroczenie w koleżance klasy to jakoś początek gimnazjum, wtedy zaczęłam sobie uświadamiać, że tak w sumie to od zawsze faceci to tylko koledzy do dzielenia czasu i fajnych przygód, a to na kobiety patrzę inaczej. Nie wiem
  • Odpowiedz
@JuliaMay: jak miałem z 16-17 lat miałem dziewczynę, pierwsze sexy i ogólnie miłość jak u nastolatków. Później wiem że spotykała się jeszcze z jednym facetem a na studiach została lesbijka. Myślisz że raczej była bi i wyjazd z małej miejscowości pozwolił jej poprostu spotykać się z kobietami bez przesadnego ostracyzmu otoczenia czy była całkowicie homo i cały nasz związek był tylko jakaś próbom wyparcia tego? Jak dowiedziałem się że ma dziewczynę
  • Odpowiedz
  • 3
@linc0ln_dll zdradzę pewnie sekret, wszystkie moje zdjęcia można znaleźć w internecie (młoda i głupia byłam cóż zrobisz) co rodzi plusy i minusy. Z minusów faceci walą sobie konia do moich zdjęć, z plusów nawet jak gdzieś się pojawią to nikt nie wie że to ja, chyba że zna mnie jeszcze z początku technikum bo strasznie się zmieniłam. A odpowiadając na pytanie

  • Odpowiedz
  • 4
@Andi128 sama pierwszą dziewczynę miałam dopiero po wyjeździe z Polski, myślę że wyjazd mógł mieć na to wpływ, ale ekspertką nie jestem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Andi128 to o czym piszesz częściej słyszałam od facetów którzy ukrywali swoją orientację i w szkole średniej umawiali się z dziewczynami by po wyjeździe z miasta/kraju już przestać udawać
  • Odpowiedz