Wpis z mikrobloga

Cześć, dla niewtajemniczonych: w te wakacje sprawdzam czy na ankietach w internecie da się zarobić - zacząłem 13.07.19, czyli jest to mój dzień nr. 4.. Dzisiaj zarobiłem 14 zł, a w sumie 80 zł w różnych programach. Dzisiaj było mało ankiet. Statystyki zobaczysz w tabeli poniżej. (dodaję jeszcze raz bo post zniknął). Ktoś pytał ile czasu poswięciłem dzisiaj - na wypełnianie ankiet 45 min, więcej czasu traci się czekając na ankiety aż będą dostępne (ale i tak siedziałem przy komputerze)

Jeżeli zainteresował Cię ten temat i sam chciałbyś spróbować zarabiania na ankietach, zarejestruj się proszę z moich linków:

1. Strona Clixsense referencyjny czysty
2. Strona Prolific referencyjny czysty
3. Strona epanel czysty
4. Strona opinie.pl referencyjny czysty
5. Strona demando.pl referencyjny czysty
6. Strona badanie opinii referencyjny czysty
7. Strona Reaktor opinii referencyjny czysty
8. Strona StudentsWatch referencyjny czysty
9. Strona Toluna referencyjny czysty
10. Strona Answeo czysty
11. Strona Zymetria czysty
12. Strona Klub Kantar czysty
13. Strona LifePoints czysty
14. Strona Myiyo referencyjny czysty

Jeżeli nie chcesz się zarejestrować z moich linków to czyste linki masz obok referencyjnych, ale proszę Cię jeszcze raz żebyś zrobił to jednak z moich linków :)
#ankiety #zarabianie #zarabianiewinternecie #pieniadze
sledzmnie - Cześć, dla niewtajemniczonych: w te wakacje sprawdzam czy na ankietach w ...

źródło: comment_VplsTGRTRwlfTMBrZb8KekTLFePvQjYY.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sledzmnie: Zielonka, w 5 dni wygenerowała 80 pln. I to praktycznie nie poswiecając na to czasu. Ja chwile się w to bawiłem i nie chce mi się wierzyć.

Mam wrażenie, że wszelkie te wychwalanie opiera się na zdobyciu chajsu z refów i tyle.

Chyba, że przekażesz z każdej strony dokładnego screena ze tyle zarobiłeś to przeprosze.
  • Odpowiedz
@crk11: Reszta skrinów z programów, w których coś mam. Starałem sie to zmieścic w 1 pliku żeby nie spamować, ciekawe czy będzie to do odczytu XD. Tak więc czekam na przeprosiny bo trochę się z tym narobiłem, a czas to pieniądz :D. Zauważ że te 80 pln wychodzi z zsumowania wszystkich programów, ale narazie jeszcze tego nie mogę wypłacić, podejrzewam że z niektórych programów wypłacę dopiero za 2 miesiące jak
sledzmnie - @crk11: Reszta skrinów z programów, w których coś mam. Starałem sie to zm...

źródło: comment_ZtATcYgRwNSVCyGom74yaIKWb2HwXCGj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
za dużo tu nie widać, musisz pobrać i przybliżyć sobie na kompie lub telefonie. Nie będę siedział i wrzucał pojedynczo zdjęcia w komentarzach sorczi.
  • Odpowiedz
@sledzmnie: Zwracam honor i przepraszam. Choć zmyliło mnie, że 80 pln potraktowałem jako już wypłacone a nie uzbierane a fakt, że na studentswtach trzeba #!$%@? 100pln. xD
  • Odpowiedz