Wpis z mikrobloga

Chłopiec, którego sprawa dotyczy, od początku roku wchodził w konflikty z rówieśnikami, naruszał ich nietykalność osobistą i stosował przemoc słowną. Wicedyrektor Magdalena Dawidowicz dodaje, że agresywne zachowanie dotyczyło także chłopca z Ukrainy, ale nie był to jedyny powód zgłoszenia, a opisywany przez Ordo Iuris przebieg incydentu z Banderą nie został przez dyrekcję szkoły potwierdzony. Zwykły pato seba, który szukał guza z każdym, a teraz szury robią z niego męczennika narodu polskiego, który jest szkalowany we własnym kraju. Jak to nie wiele potrzeba, kiedyś ktoś musiał umrzeć za kraj, a teraz wystarczy być patusem z pato sytuacją w domu (bo nie, nie ma czegoś takiego jak zarzut nacjonalizmu i za powiedzenie komuś, że bandera jest be nie zabiera się dziecioka XD). Śmieszne są te szury, krzyczą o upadku cywilizacji, końcu świata białego człowieka, a jak jednak ich bzdury nie mają potwierdzenia to plują fejkami na lewo i prawo, żeby tworzyć własny świat i krzyczeć o lewackiej apokalipsie XD A co jest jeszcze śmieszniejsze wykopki łykają takie fejki jak pelikany XD Serio za fake newsy powinny lecieć grube kary, a szurskie niewiarygodne źródła powinny być zablokowane, bo od syfu, który wylewa się z wykopalisk i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością można dostać raka, raka z powodu dużej dawki cringu ¯\_(ツ)_/¯
#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #ukraina #szkola #fakenews ##!$%@?
Wanzey - Chłopiec, którego sprawa dotyczy, od początku roku wchodził w konflikty z ró...

źródło: comment_P2hd3fOtXmze9YWS3HtkEz3VuQnLUWnm.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@oydamoydam: No tak misiu, bo jak ktoś coś wie to jest durniem (nie daj Boże - KSIĄŻKI jeszcze czyta, lewak jeben). Prawacka inteligencja nie musi nic wiedzieć, by #!$%@?ć od rzeczy.

I ten filmik szuralski z jutjuba dosyć dobrze potwierdza moja tezę o prawactwie jako objawie zdebilenia lub co najmniej niedouczenia.
  • Odpowiedz
lewak jeben


@hehenuanek:

Nie wklejaj tego czego nie napisałem, napisałem:

allbo zwykłym durniem.


Inaczej pożytecznym idiotą, który w dyskusji o zrównywaniu win Polaków i Ukraińców broni honoru UPA. Żebyś był Ukraińcem to byłoby jakoś uzasadnione, ale ty niby jesteś Polakiem. Polak, który broni UPA w takiej dyskusji na pewno ma coś z głową.
  • Odpowiedz
Inaczej pożytecznym idiotą, który w dyskusji o zrównywaniu win Polaków i Ukraińców broni honoru UPA.


@oydamoydam: Złośliwie przytaczając fakty historyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żebyś był Ukraińcem to byłoby jakoś uzasadnione, ale ty niby jesteś Polakiem


@oydamoydam: Wbrew obiegowej opinii, Polakom też się zdarza znać historię.

Ale idźmy dalej - może oskarżyć jeszcze UPA o wymordowanie kilku tysięcy wiosek zuluskich? Bo czemu by nie? Taka sama
  • Odpowiedz
@oydamoydam: A tak właściwie... to co sądzisz o polskiej partyzantce, której w 1947 zdarzało się intensywnie współpracować (m. in. wspólne akcje) z UPA? Też mieli cos z głową i nie byli tak polscy jak jakiś prawacki ćwierćmózg z wypoku?
  • Odpowiedz
Złośliwie przytaczając fakty historyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hehenuanek:

Nie pochlebiaj sobie.

Broniłeś też Banderę.

A tak właściwie... to co sądzisz o polskiej partyzantce, której w 1947 zdarzało się intensywnie współpracować (m. in. wspólne akcje) z UPA? Też mieli cos z głową i nie byli tak polscy jak jakiś prawacki ćwierćmózg z wypoku?


Intensywnie to raczej nie. Jedynie w Hrubieszowie. Ta współpraca to by błąd lokalnego dowódcy.
oydamoydam - > Złośliwie przytaczając fakty historyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@hehenuanek: 
...
  • Odpowiedz
Intensywnie to raczej nie. Jedynie w Hrubieszowie. Ta współpraca to by błąd lokalnego dowódcy.


@oydamoydam: I w Werbkowicach i w wielu innych miejscach. Po prostu nie znasz historii.

Ale chyba znowu masz trudności z datami - nieprzypadkowo pisałem o roku 1947, a Hrubieszów był w 1946 roku.

Broniłeś też Banderę.


@oydamoydam: Także poprzez złośliwe przytaczanie faktów historycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta współpraca to by błąd
  • Odpowiedz
A tak właściwie... to co sądzisz o polskiej partyzantce, której w 1947 zdarzało się intensywnie współpracować (m. in. wspólne akcje) z UPA?


@hehenuanek:

Tylko do wiosny 1947.

Znasz jakieś wspólne akcje z 1947?

Marian Gołębiewski - wiesz kto to, prawda? też uważasz go za zdrajcę?


Owszem, uważam.
  • Odpowiedz
Owszem, uważam.


@oydamoydam: Pogratulować dobrego samopoczucia. Możesz to jakoś uzasadnić, co ty widzisz z czego jego przełożeni nie widzieli?

Znasz jakieś wspólne akcje z 1947?


@oydamoydam: Owszem, prawie do końca istnienia "prawdziwego" WiN. A ty nie?
  • Odpowiedz
@hehenuanek:

Pogratulować dobrego samopoczucia. Możesz to jakoś uzasadnić, co ty widzisz z czego jego przełożeni nie widzieli?


To co zrobił Gołębiewski było po prostu politycznie głupie, ale Gołębiewski nie był politykiem tylko wojskowym o horyzontach powiedziałbym lokalnych.

Gołębiewski nie pochodził z Lubelszczyzny, pochodził z Mazowsza, a przed wojną mieszkał na Kujawach. Nikt z jego rodziny nie stracił życia podczas konfliktu polsko-ukraińskiego. Walczył z Ukraińcami pacyfikując ukraińskie wsie i pewnie wydało mu
oydamoydam - @hehenuanek: 

 Pogratulować dobrego samopoczucia. Możesz to jakoś uzas...

źródło: comment_xp0zpC8Sf1BMksY37FtzmIOKQY1EQ3Er.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Porozumienia poakowskiego podziemia były tylko drobnym epizodem w krwawej polsko-ukraińskiej historii tamtych lat. Nie wiedzieć czemu ty robisz z nich wydarzanie niemal centralne.


@oydamoydam: Niby gdzie robię z tego centralne? Po prostu wskazuję, że nie miałeś o nim pojęcia, chociaż udajesz, że coś wiesz.

Obie akcje to 1946, a jakiś spektakularnych wspólnych akcji z 1947 nie znam.


@oydamoydam: Parę godzin temu nie znałeś też Werbkowic, Hrubieszów uważałeś za lokalne porozumienie
  • Odpowiedz
Parę godzin temu nie znałeś też Werbkowic, Hrubieszów uważałeś za lokalne porozumienie (sprawdziłeś, kim dokładnie był Gołębiewski?), wcześniej byłeś przekonany o masowo płonących wsiach czeskich i osobistym udziale Bandery w Wołyniu. Generalnie, nie jest dziwne że czegoś nie wiesz.


@hehenuanek:

Może z łaski swojej podałbyś te polsko-ukraińskie wspólne akcje z 1947 roku?

i osobistym udziale Bandery w Wołyniu


Gdzie tak twierdziłem? To ty chyba utrzymywałeś, że całą wojnę siedział w obozie
  • Odpowiedz
Może z łaski swojej podałbyś te polsko-ukraińskie wspólne akcje z 1947 roku?


@oydamoydam: Biorąc pod uwagę, że w swoim sposobie dyskusji 2/3 pytań czy dowodów ignorujesz nie czuję się do tego zobowiązany.

Ty zaś byś układał się z Ukraińcami, bo pewnie w przeciwnym razie się na nas obrażą i na złość nam przyłączą się do Rosji.


@oydamoydam: Układałbym się w latach 40-tych po to, po co się układał Gołębiewski a
  • Odpowiedz
@hehenuanek:

Więcej ci się wydaje niż wiesz.

Kilka wpisów wyżej.


Jak napisałem wyżej. I tak u ciebie jest ze wszystkim - wydaje ci się.

mam nieco większe doświadczenie życiowe


Samo użycie tego zdania świadczy o tym, że jesteś niedojrzały.

Biorąc pod uwagę, że w swoim sposobie dyskusji 2/3 pytań czy dowodów ignorujesz nie czuję się do tego zobowiązany.


Ty nawet nie czytasz ze zrozumieniem moich postów. A może jednak nie znasz
  • Odpowiedz
I tak u ciebie jest ze wszystkim - wydaje ci się.


@oydamoydam: Jak na razie to ja przytoczyłem jakieś artykuły, ty zaś nic poza gimboprawackim pierniczeniem.

Ty nawet nie czytasz ze zrozumieniem moich postów.


@oydamoydam: Ależ czytam - problem w tym, że niewiele mądrego piszesz.

1. Sowieci i polscy komuniści to załatwili w 46-47 wysiedlając Ukraińców.


@oydamoydam: A Gołębiewski porozumieniem z Żar wygasił mordy rok-półtora wcześniej. To nie ma
  • Odpowiedz
Ależ czytam - problem w tym, że niewiele mądrego piszesz.


@hehenuanek: Doświadczenie życiowe ci to podpowiedziało? Gdzie wyżej pisałem coś o Banderze w kontekście Wołynia? Coś to doświadczenie cię chyba zawodzi. Dużo takich insynuacji z twojej strony, typowe dla osoby brylującej w towarzystwie wzajemnej adoracji - syndrom grupowego myślenia.

Tego w 1944 i 1945 nie wiedziano. Typowy błąd prezentyzmu.


@hehenuanek:

Raz, że porozumienie obowiązywało do 47. A dwa, że Ukraińcy
  • Odpowiedz
A ty w 1944 roku uważasz, że akcje przeciwko nim byłyby sporym, sporym atutem w oczach aliantów? Doświadczenie życiowe ci tak podpowiada?


@oydamoydam: No patrz, a było. CIA i SIS były żywo zainteresowane partyzantką antyradziecką.

Raz, że porozumienie obowiązywało do 47.


@oydamoydam: Co nie zmienia faktu, że w 1944 i 1945 nie wiedziano o bezsensowności walki z ZSRR.
  • Odpowiedz
co to się bił nosił do szkoły nóż i szkoła nic z tym nie zrobiła.


@imateapot: Też nosiłem. Do gry w pikutę. A raz kazali dziewczynom przynieść noże i tasaki na technikę, bo robili sałatkę.

Ale teraz to gówniakom strach cyrkiel dać, bo sobie oczy wykłują.
  • Odpowiedz