Wpis z mikrobloga

#bydgoszcz #samochody #lakiernictwo
Poleci ktoś dobrego blacharz/lakiernika. Dodatkowo jakby też znał się na mechanice żeby silnik sprawdzić byłoby super. Mam dosyć sporo wgnieceń i zarysowań. Poleci ktoś kogoś, znajomi może robili gdzieś auto i wam polecili? Nie za miliony monet a ktoś konkretny gdzie zrobią auto a nie popsują bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuje za wszystkie odpowiedzi
  • 8
@r4do5: może być konkretnie blacharz i lakiernik. Mechanika znajdę innego. Nie chciałbym dać samochodu gdzieś żeby bardziej go zepsuli i będą od blacharza do blacharza jeździł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Heady1991: wole to drugie, jednak chce konkrety. Chciałbym dostać jakaś nazwe lub adres, podjechać, porozmawiać ile wyjdzie itd. Narazie nikt nic nie zaproponował. @Sm3rf1k: Może być, chodzi o to żeby podać jakieś firmy a ja skontaktuje się i porozmawiam o wycenie, ile to zjamie itd.
@NickciN: albo blacharz albo lakiernik albo mechanik.. ostatnio lakierowałem na ulicy Lecha Kaczyńskiego u pana Irka, tam jest blacharz i lakiernik. Cena bardzo OK, z roboty jestem zadowolony, też mi go ktoś polecił. Mechanika mam na Nakielskiej, robią we dwóch, taki mały Warsztat, ceny OK, daj PW to numery wyślę.