Wpis z mikrobloga

Susze z cannaworld.pl z 10-19% CBD to jakieś chemiczne gówno xD

Drapie w gardło, podejrzanie dobra para, waporyzator cały obklejony w środku. Konopie maczane w jakimś syfie, oleisty posmak podczas waporyzacji. To ja już wolę normalne susze z 3-5%. Nie polecam tego cbdowicza.

#waporyzacja #cbd
  • 12
  • Odpowiedz
@n1cod3: Zależy od suszu, ogólnie to jak normalne zioło tylko bez efektu psychoaktywnego - czil, wyjebongo, w większych ilościach senność. Raz jak zarzuciłem tego więcej to czułem się lekko porobiony przez jakieś 30min może xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niggerinthebox: czyli coś tam czuć ale nie do końca? Czy placebo? Bo ja 10 letni jaracz a od 3 lat bez blanta i w mieście otworzyli taki sklepik z cbd i tak się zastanawiam czy to ma sens
  • Odpowiedz
@n1cod3: Siedzę w tym ze 2 miesiące więc wciąż testuję, na pewno jeśli ktoś pali blanty to CBD go nie zadowoli w żaden sposób. Ja w tygodniu CBD a weekendami mix THC/CBD czy też samo THC.

Mi CBD pomaga np. przy bólach pleców. Wcześniej #!$%@?łem paracetamole, teraz nie mam potrzeby. Badania nad kannabinoidami wciąż trwają, ale nie słyszałem żeby waporyzacja CBD przynosiła jakiekolwiek negatywne efekty.
  • Odpowiedz
@niggerinthebox: niestety, ale muszę potwierdzić. Na początku byłem zadowolony, ale teraz próbowałem z innych źródeł i jeśli chodzi o smak to zupełnie inna sprawa. Działanie było ok, ale smak jakiś dziwny, gorzki jakby susz był źle wysuszony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psychoACID: tera zobaczyłem wiadomość. olejków nie brałem więc niestety nie odniose się. na pewno trzeba wiedzieć co kupować bo syfu dużo. zależy też co rozumiesz pod pojęciem opłaca się.
  • Odpowiedz