Wpis z mikrobloga

jeśli dętkę continentala można kupić za 25zł, to chyba jednak nie brałbym z decathlonu


@Im_from_alaska: Przecież to kawałek gumy. TPI w oponie jest ważne, a nie czy kiszka jest markowa.

A i czy te dętki za ~12zł z #decathlon są coś warte?


@Arturrow: Jak najbardziej tak. Kasę w dętki opłaca się wydawać jak ważysz każdy gram w rowerze, ale rozumiem, że przy RC500 to nie ma zbytniego sensu. A długość
  • Odpowiedz
ok, dzięki! Całe życie śmigało się na mtb, teraz kupiłem szosę i wole dopytać co i jak.


@Arturrow: Nie ma sprawy. W starych MTB-kach przeważnie były dętki AV (wentyl samochodowy), teraz właściwie wszyscy robią koła pod te cienkie wentyle FV. Polecam dokupienie takiego adaptera AV/FV w formie breloczka, abyś mógł sobie nadmuchać koła na stacji benzynowej.
Lipwig - > ok, dzięki! Całe życie śmigało się na mtb, teraz kupiłem szosę i wole dopy...

źródło: comment_ixI7B1CetEO2FJMgURZplndwB2dq64fn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lipwig: A miałeś kiedyś rower szosowy? ;)

Na stacji dobrym kompresorem napompujesz max 5,5 z tą przejściówką. Polecam zainwestowac w pompkę podłogową z decathlonu za 60zł jeśli ktoś chcę kupić rower szosowy i nie ma żadnej. ;))
  • Odpowiedz
A miałeś kiedyś rower szosowy? ;)


@dwapalcewnatalce: Kiedyś coś słyszałem.

Na stacji dobrym kompresorem napompujesz max 5,5 z tą przejściówką.


@dwapalcewnatalce: Czyli spokojnie starczy na oponę 28C. Zresztą ten breloczek jest na wypadek chociażby posiadania nożnej pompki samochodowej, czy w razie W na trasę.
  • Odpowiedz