Wpis z mikrobloga

Mirki mam dylemat, pracuję sobie i nie wiem na co wydać piniążki. Czy na Nintendo swich czy na kartę graficzną (obecna nie pozwala grac w żadne tytuły z wymaganiami wyższymi/takimi jak BF1). Co wy myślicie? Uzasadnienie w kom mile widziane. #pytanie #konsole #pcmasterrace #nintendoswitch

Ps.W sumie warto dodać że karta jest bottleneckiem dla mojego pc bo mam i3-8100 a kartę r7 250 x. Oraz że ja gram w gry paradoxu przez 90% czasu a do nich mi wystarcza ta karta którą mam, brakuje mi tylko właśnie BF1

Karta Graficzna czy Nintendo Swich

  • Karta Graficzna 43.8% (53)
  • Nintendo Swich 56.2% (68)

Oddanych głosów: 121

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co wy myślicie? Uzasadnienie w kom mile widziane.


@HegeMoon: Switch jest fajny ale bierz pod uwagę, że granie na switchu jest bardzo drogie. Realnie switch na start wyniesie cię z 2K jak chcesz dopkupić pierdoły jak pokrowiec,szkło i inne bzdury jak i kupić jakieś duże tytuły na switcha.
  • Odpowiedz
@HegeMoon: Druga sprawa, switch to konsola z jej wszystkimi wadami i zaletami. Może ma fajne exclusivy ale w sumie to brakuje sporej ilości gier - w mojej opinii jest mało różnorodnie gatunkowo.

Na pc nie pograsz sobie w Zeldę ale za to na pc masz dużo bardziej różnorodnie i o wiele taniej bo spora częśc gier które wyszły lata temu na pc obecnie wychodzi na switcha jako bardzo drogie porty
  • Odpowiedz