Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BananoweDziecko: wtracę się. Nie wiem jakie są temperatury na Istrii bo zawsze wybierałem południe które dla mnie jest dużo ciekawsze pod względem wypoczynku(a przynajmniej tak mi się wydaje, choć nie mam porównania więc mogę zyć w błędzie) ale załączam mój screenshot z tamtego roku w czasie kiedy byłem w Chorwacji. Szkoda, że dni takie krótkie.
kretwgranulkach - @BananoweDziecko: wtracę się. Nie wiem jakie są temperatury na Istr...

źródło: comment_eWXzidDbsVIhhEEBDP4WiWtpHApG8B4h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
racę się. Nie wiem jakie są temperatury na Istrii bo zawsze wybierałem południe które dla mnie jest dużo ciekawsze pod względem wypoczynku(a przynajmniej tak mi się wydaje, choć nie mam porównania więc mogę zyć w błędzie) ale załączam mój screenshot z tamtego roku w czasie kiedy byłem w Chorwacji. Szkoda, że dni takie krótkie.


@kret_w_granulkach: sprecyzuje się... średnia różnica to bodajże 2 stopnie Istria vs centralna Dalmacja. czy to dużo?
  • Odpowiedz
@bizesowyjanusz: W Chorwacji byłem 6 razy i jedyną miejscowością w której mieszkałem 2 razy (i dwa razy u tego samego Chorwata) było właśnie Caklje. Geriatria straszna ale jak ktoś raz w roku przez tydzień potrzebuje słońca, morza i chorwackich przysmaków to miejsce jest idealne. No i ten wieczorny, 30 minutowy spacer brzegiem morza z Podgory do Caklje po tym obżarstwie bardzo mi odpowiada.
  • Odpowiedz
@kret_w_granulkach: Ha... ja mieszkałem w "centrum" i wieczorami spacerowałem w Twoim kierunku lub do Tucepi :) Pomimo że Podgora nie ma starówki, klimatycznych uliczek, uważam że jest jedną z fajniejszych miejscowości na Makarskiej Riwierze.
Jest sporo fajniejszych miejscowości w Chorwacji, ale na riwierze to mój faworyt.
  • Odpowiedz