Wpis z mikrobloga

Takie coś chyba nie powinno mieć miejsca w klawiaturze mechanicznej?

SPC Gear GK540 Magna Kailh Brown RGB
Klawiatura ma jakieś 3-4 dni, nigdy nie upadła, nie wyciągałem przełączników itd. wyszło przypadkiem podczas gry gdy kciuk akurat nacisnął skrajną część klawiasza
#pcmasterrace #komputery @SilentiumPC
psposki - Takie coś chyba nie powinno mieć miejsca w klawiaturze mechanicznej?

SPC...
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psposki: ja tak miałem jak źle zamontowalem przycisk w membranowej. Jak mozna w tej normalnie przyciski wyciągnąć to wyciągnij i załóż jeszcze raz
  • Odpowiedz
Przecież to po prostu pod kątem wypada ci z uchwytu mocującego spację bo zbyt mocno wciskasz na rogu. Nie rozumiem problemu.


@CorpusCallosum: Co nie zmienia faktu, że takie coś moim zdaniem miejsca mieć nie powinno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psposki: w mojej klawiaturze jest taki metalowy drut na całej dlugosci spacji by nie było miejsca na takie cos. Myślałem ze cos takiego jest w każdej klawie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@psposki: cecha produktu "no nasza super spacja ma opcje ze z jednej strony można ją wgnieść ale z drugiej już nie. Polecam Michau Białek"
  • Odpowiedz
@psposki: Wygląda na to, że trafił się uszkodzony egzemplarz klawiatury. Prosimy zgłosić reklamację przez formularz na stronie spcgear.com, rozwiążemy problem w kilka dni. Przepraszamy za kłopot.
  • Odpowiedz