Wpis z mikrobloga

@inoobish Żarty z gender studies już dawno przestały być śmieszne.
A prawda jest taka że ten gender studies to jest kierunek przyszłości, dosłownie cały zachód żyje płcią kulturową więc i ludzie chętnie się wybierają na ten kierunek i chyba trzeba być ślepym albo głupim aby tego nie dostrzec.
  • Odpowiedz
@Tommy__ Chociażby psycholog, psychiatra lub osobę która może pomóc osobie która ma problem z identyfikacją płciową. Tobie się wydaję że takie studia trwają pół roku żeby ich tylko nauczyć o tym jak działa płeć i tyle? XD
  • Odpowiedz
Chociażby psycholog, psychiatra lub osobę która może pomóc osobie która ma problem z identyfikacją płciową.


@Grzolsat: Psycholog to osoba po kierunku psychologia a płeć identyfikuje się przy narodzinach, a nawet przed.
  • Odpowiedz
@vshila: Jakbym mieszkał w Stanach czy innym kraju gdzie wyższa edukacja jest płatna to na pewno bym myślał o studiach jak o szkole zawodowej. A co powiesz o kierunkach medycznych czy związanych z innymi uprawnieniami? Jak dla mnie idzie się na studia aby potem znaleźć ogarniętą pracę. Tyle.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Myślisz przez pryzmat Polski i swojej obecnej sytuacji. Nawet płacąc za studia zagranicą myśli się o swoim rozwoju, a nie o ewentualnej pracy, bo ta i tak się znajdzie. Skończyłam studia zdaniem wykopków "gównostudia", a mam bardzo dobrą pracę.
  • Odpowiedz
@vshila: Ja nie mówię, że nikt po gównostudiach nie znajdzie pracy. Ale już znałem takich co na takie poszli i większość kierunku robi teraz po mcdonaldach
  • Odpowiedz