Wpis z mikrobloga

#rozdajo - Co? - Koszulki Zwiadowca Historii 100% wykute w Polsce oraz unikatowe rękodzieło w postaci niepowtarzalnych kubków z symbolami Słowian i Wikingów

Uszanowanie, od niedawna ruszyłem z drugim planowanym przy otwartym wiosną blogu projektem - sklepem Zwiadowcy! Do którego chciałem wszystkich serdecznie zaprosić. Jest on w fazie budowy jednak już oferuje dla Was sporo interesujących i przede wszystkim sprawdzonych, pewnych produktów z moją osobistą gwarancją w rozsądnych cenach. I tutaj na dzień dobry dla każdego Mira i Mirabelli 5% rabatu na CAŁY asortyment! Jeśli tylko go ktoś chce to wiadomość na priv z hasłem "kod" - ew. dla nieśmiałych wystarczy dodanie mnie do obserwowanych i kod + niespodziewajka sam przyjdzie do Was ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zasady zabawy:
1) Zielonek nie dyskryminujemy... chyba że dołączyli po 14 lipca br.
2) Plusy zbieramy do wtorku 16 lipca br.
3) Losowanie jawne, odpalę transmisję na moim kanale YouTube lub ewentualnie na 'fan page' na Facebook'u
4) Wszystkie osoby z ręcznej listy wołania + mikrolisty ZH na start dostają ekstra los, pozostali mogą do niej dołączyć by skorzystać z podobnych bonusów w przyszłości.. (jeśli ktoś jest tu i tu oczywiście dostanie 2 dodatkowe losy - stan list z dnia wczorajszego)
5) Jeśli przypadkiem ilość plusów przy wpisie przekroczy 1000 - rozdane zostaną 2 sztuki koszulek i 2 kubki zamiast po jednej sztuce
6) Nagrody wysyłam do 48h od otrzymania adresu zwycięzców (w przypadku kubków czas wysyłki może się nieznacznie wydłużyć ze względu na oczekiwaną w najbliższych dniach dostawę)
7) W losowaniu pierwsza wylosowana osoba dostanie koszulkę(kolor i rozmiar do wyboru) a druga kubek, jeśli będzie drugi wariant losowania +1k wtedy 2 pierwsze wylosowane osoby dostaną koszulki a kolejne dwie dostaną kubki

Życzę powodzenia i miłej zabawy...
Zdrów! [;
Zwiadowca_Historii - #rozdajo - Co? - Koszulki Zwiadowca Historii 100% wykute w Polsc...

źródło: comment_hkXiHB5uaKWjs8q8mh0ha41J3ES9AfTP.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chrzano: Tylko ze szkodnikami, naprawdę nikogo ani nie zmuszam do udziału. Jeśli natomiast ktoś przyszedł tutaj hejtować... to dlaczego mam to niby tolerować? Nie wrzuciłem tego pod żadnym tematycznym tagiem, a konkurs jest nieobowiązkowy. Jeśli tak bardzo chcesz to zawołaj moderatora i poproś by przywrócił np. pierwszy usunięty komentarz... i przy okazji dał autorowi bana za jego treść. Nie będę miał nic przeciwko, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@chrzano: Widzę że się inaczej nie da, no więc:
Pierwszy kolega napisał coś w stylu "czy taka koszulka będzie odpowiednim prezentem dla mojego biednego bezdomnego przyjaciela żyda?" W jakim celu to miałem zostawić? Jak chcesz to sam doradź koledze. Sprawa dla @Moderacja

Drugi kolega napisał "patriotyczne koszulki to istny rak". Koszulka nie ma na sobie kotwicy czy innych świętych symboli, nie ma też żadnych haseł odnoszących się do patriotyzmu.
  • Odpowiedz
@erajwa: Rozumie, napisałem wyżej w komentarzu w skrócie jak to wyglądało i dlaczego tak się potoczyło. Jeśli uważasz po przeczytaniu tego komentarza że to jednak były odpowiednie wpisy... to jeśli Twój komentarz z odpowiedzią dostanie tylko 5 plusów to osobiście poproszę moderację by wszystkie komentarze przywróciła. Wiem że trudno to zrozumieć ale nie każdy lubi gdy daje coś sam od siebie a jakiś hejter próbuję go jeszcze za to zgnoić
  • Odpowiedz
@shadowsniper: Gdyby to był jakikolwiek zwykły wpis które wrzucam na co dzień nawet by mi to do głowy nie przyszło by coś z komentarzami majstrować. Po prostu wstałem rano i jakoś miło było bo niedziela i trochę luzu więc pomyślałem że dam coś fanom od siebie, a nie chciało mi się zwyczajnie uczestniczyć w cudzych wojenkach. Widać na hasło "usuwa komentarz" wykopki reagują zachowawczo ( ͡~ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz