Wpis z mikrobloga

@qq4life: Tak zwłaszcza w Sopocie widzę tych wielkich myślicieli, leżących pod własnymi rzygami, bijących się miedzy sobą i szukających awantur albo liżących się z największymi pasztetami xD
  • Odpowiedz
@qq4life: fakt faktem jak kiedyś z koleżankami się szło do baru to pijane najczęściej pierdzieliły takie głupoty o byłych, obgadywanie innych ludzi i tym podobne, a jak się siedziało na domówkach z bratem i jego kolegami to zawsze wchodziła polityka, historia i militaria. Ewentualnie jakieś nowinki techniczne, albo filmy. Więc z mojego otoczenia to by się zgadzało.
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Wiadomo sam chętnie poruszam takie tematy.
Mi tutaj bardziej chodzi o tych co normalnie gówno na takie tematy wiedzą, ale jak wypiją to od razu dr. hab. przed nazwiskiem XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@qq4life: ja jak się napiedole to zawsze gadam o wszechświecie i o tym jak mało znaczymy i ogólnie alkohol działa na mnie depresyjnie xD
  • Odpowiedz
@qq4life: Ostatnio jak przesadziłem, to rozmawiałem o naszej egzystencji i probowalem koledze uswiaodmić, ze jego życie i starania nie mają sensu, bo i tak umrze i nic mu z teog nie zostanie xD
  • Odpowiedz
@qq4life: nic w tym nie ma, moze tak jest jak faceci sie wstawia, ze maja wieksza chec dyskutowac o niebanalnych tematach (ale tyczy to tez okreslonej grupy ludzi takie sebki raczej wstawienie nie beda dyskutowac o chociazby astronomii czy polityce) ale #!$%@? mezczyzni raczej robia glupie rzeczy i gadaja o #!$%@?
  • Odpowiedz
Tak zwłaszcza w Sopocie widzę tych wielkich myślicieli, leżących pod własnymi rzygami, bijących się miedzy sobą i szukających awantur albo liżących się z największymi pasztetami xD


@maxwol: bo to już jest następna faza. Pomyśl do jakich wniosków musieli dość w swoich dywagacjach, że skończyło się tak źle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz