Wpis z mikrobloga

@venividi powiem tak,alimenty sa ustalane na podatawie potrzeb dziecka i mozliwosci finansowych rodzica.
Boruc zostawil rodzine dla kobiety z obcym dzieckiem wiec sorry- nie mam dla niego w ogole wspolczucia.
Skoro woli nianczyk cudze niz wlasne- to niech placi.
  • Odpowiedz
powiem tak,alimenty sa ustalane na podatawie potrzeb dziecka i mozliwosci finansowych rodzica.

Boruc zostawil rodzine dla kobiety z obcym dzieckiem wiec sorry- nie mam dla niego w ogole wspolczucia.

Skoro woli nianczyk cudze niz wlasne- to niech placi.


@vegetassj1: Ty tak poważnie? Chłop powinien płacić na dzieciaka, ale to nie znaczy że go można golić jak barana, bo zarabia duże pieniądze. 20tys miesięcznie (ba, nawet 15) to spora przesada. Doczytałeś listę
  • Odpowiedz
@venividi: W gruncie rzeczy miałbyś rację, ale chyba nie bierzesz pod uwagę całej sytuacji.
Boruc zostawił Modrzejewską, gdy ta była w ciąży i znalazł sobie kochankę z dwiema córeczkami. Teraz płaci i wychowuje obie + ma własnego dzieciaka z tą kochanką. Wszyscy żyją na zajebistym poziomie, jeżdżą kilka razy do roku na wakacje na wyspy, a ubierają się tylko u znanych projektantów. Ojciec nie utrzymuje kontaktu z niczego winnym dzieciakiem, już
  • Odpowiedz
  • 8
@venividi ja bym dał te 20, pod warunkiem, że matka też tyle na niego przeznacza. Powinni łożyć po równo. Wiadomo, że tak nie jest.

Chociaż w sumie skoro wyliczyła, że koszt gowniaka to 20, to od tego powinna żądać nie więcej niż połowę. Sama niech da 10, a jemu zmniejszyć na 10.
  • Odpowiedz
W gruncie rzeczy miałbyś rację, ale chyba nie bierzesz pod uwagę całej sytuacji...

Należy mu się coś od niego.

@Jelonki: A była żona Boruca jest oskarżona o defraudację 13 baniek z PFRON-u, ale co to ma do rzeczy?
Dzieciak dostaje kupę siana i nie sądzę żeby za 15 czy 20 tysi miesięcznie nie był w stanie żyć na poziomie. Zwłaszcza że jak już mówiłem. Hajs z alimentów jest dla dziecka nie
  • Odpowiedz
@venividi Tak,na powaznie.
Matka sobie moze chciec i 200 000 zl. Od tego jest sad,zeby uznal czy to wszystko jest zasadne.
Inna sprawa,ze dziecku i matce po rozwodzie nie moze sie pogorszyc standard zycia.
Wiec sorry,ale nie zamierzam mu wspolczuc.
  • Odpowiedz
@venividi: Zależy gdzie mieszkają. Oczywiście jego syn z Katarzyną nigdy nie będzie żył tak dobrze jak jego inne dzieci, ale przyznasz, że to trochę nie w porządku, żeby syn piłkarza, który zbija grube miliony wyjeżdżał na wakacje "raz na jakiś czas".
Imo ojciec ma moralny obowiązek zapewnić synowi chociaż cząstkę życia, jakie sam ma.
Może chce wyjechać na kolonie za granicę, na ferie z przyjaciółmi czy ma bardzo drogie hobby. Nie
  • Odpowiedz