Wpis z mikrobloga

Ciekawe, jak się czuje Łukasz widząc, że Madzia od wyjścia każdy jeden dzień spędza z Olkiem. Że nie byli razem, tylko kiedy ona była w Londynie i na Openerze. Miało się nie udać, tak się chłopak starał w tym zakresie. Olo miał się nie dogadać z paczką Madzi, miał być dramat i Armagedon. A tu się okazuje, że Madzia jednak umie myśleć samodzielnie i nie jest aż tak sterowna, jakby #!$%@? oczekiwał.
#bigbrother
  • 6
Mi sie wydaje ze on też już ma trochę wywalone w to, może faktycznie taką miał rolę od WB, nie wiem ale nawet ostatnio na live nie chciał się wypowiadać na temat Madzi i Olka, jako że o ich związku xd o Olo też w sumie nic nie mówił, jedynie tyle że mają słaby kontakt ale ma nadzieję że sie to poprawi ;) albo poprostu stwierdził że i tak nie zmieni tego
@Zabajka: jakoś tak do końca nie jestem przekonany czy z Olkiem,gdyby tak było to na Insta by były nowości a tam w sumie nic nowego nawet Live nie zrobi a program wygrała,no szkoda ale suma sumarom fajna ta ''nasza'' Madzia ;-)
@Zabajka: a ty nadal myslisz ze oni sa z milosci a nie dla hajsu / lansu / korzysci materialnych etc. Ja zauwazylem ze Madzia se zmnienila po wyjsciu - nie jest juz taka glupiutka i naiwna. Zauwazyla ze moze cos ugrac na byciu rozpoznawalna :)