Wpis z mikrobloga

#ps4
Ja #!$%@?, gry które już maja po pare lat są tak samo drogie jak na premierę xD

Czuje się jakby ktoś mnie dociskał analnie

Czemu ja taki głupi byłem ze nie kupiłem peceta, tam to normalne ceny i promocje tez dobre...

#pcmasterrace #konsole #nodebil
  • 32
  • Odpowiedz
@Chlejus: grupy na FB/Allegro/OLX/wymiengry.pl, sprawdź tam i wróć i powiedz ze nie można dorwać tanio używki. Ekskluzywne gry po miesiącu od premiery można za ~160 zł dorwać. Kto mówi, ze granie na konsoli jest drogie to jeleń. Jeśli tak komuś zależy na hajsie to bez żadnego problemu można gry za kilkadziesiąt złotych zbierać.
  • Odpowiedz
@Chlejus: co ty cpiesz typie xD pudełkowe gry tanieją zajebiscie szybko (mowię tu o nówkach oczywiście), a przeceny na cyfrowych storach są dziś juz praktycznie takie same jak na steamie albo i lepsze. Chyba ze mówisz o Nintendo, bo ich gry faktycznie trzymają ceny
  • Odpowiedz
@Chlejus Bo problem pssa jest taki ze cyfrowe wersje mozesz kupic jedynie przez ofc stora.
Trzeba czekac na promocje, bo ja takiego wieska kupilem w poprzednim roku np za 129, a pozniek byl za o wiele mniejsze pieniadze w wersji goty.
  • Odpowiedz
@Chlejus chcesz tanio grać na konsoli to kupujesz przechodzisz i sprzedajesz, ale że znając życie zaraz wyjedziesz, że "ty gier nie sprzedajesz" bo masz kolejne dziwactwo, że lubisz je mieć, no to od razu odpowiem, że coś za coś, jednak nie szukaj problemu w konsoli tylko w trochę innym miejscu xD
  • Odpowiedz
@Chlejus kupujesz grę za 250 przechodzisz i sprzedajesz, koszt gry wychodzi więc jakieś 30-60zł. Z ciekawości jeszcze zapytam gdzie ta wyższość pc się pokazuje w tym co napisałem? Że gry się przypisują na stałe do konta i w zasadzie nie są twoje? Bo jeżeli to jest ta wyższość to podziękuję.
  • Odpowiedz
@Chlejus: Chyba mówisz o PC, na konsoli kupujesz nowa za 250 i sprzedajesz za 200-220 po przejściu. No ale co ja będę Ci mówił, idź kup grę na Steam gdzie nawet nie jest na prawdę Twoja i sobie graj.
  • Odpowiedz