Wpis z mikrobloga

Nie macie wrażenia, że z obecnymi cenami ciężko złożyć jakiś sensowny skład. To będzie mój 6 sezon z fantasy i nie przypominam sobie żebym miał aż taki problem ze stworzeniem drużyny na pierwszy gw
#fpl
  • 12
  • Odpowiedz
@freekid: nie tyle problem z ogólnymi cenami co brak dobrych tanich alternatyw. W tamtym roku Doherty i Wan Bissaka byli mega tani, a dawali dużo jakości. W tym roku obrońca, czy pomocnik za 4.5 to jedynie 'bench fodder'
  • Odpowiedz
@freekid: przy czwartym podejściu do lepienia składu odpuściłem - nie jestem w stanie złożyć nic z czego byłbym zadowolony. Każdorazowo wygląda to na losowe zestawienie, stworzone na kiblu w pijackim amoku ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż to nie do końca trafne porównanie bo w ubiegłym sezonie właśnie tak ustawiony skład dał mi świetny start... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
z.....o - @freekid: przy czwartym podejściu do lepienia składu odpuściłem - nie jeste...

źródło: comment_A3z4iknxEX3mH25IOa66f0i3CBxHf8uW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zakoo: mocno defensywa, ale ofensywa słaba. Ciężko o jakiś balans bo praktycznie każdy sensowny obrońca kosztuje minimum 5,0. Ja chyba w tym sezonie zadebiutuję formacją 5-3-2 XD
  • Odpowiedz
@freekid: Jest kilka dobrych opcji w obronie za 4.5. Dostaniesz za to Dunka, obronce Burnley, potencjalnie RB Palace (Ward), obronce Watfordu itd. W pomocy za 4.5 faktycznie bieda z nedza i to okrutna (oprocz Dendonkera), jedyna szansa na jakies perelki, ktore zostana dopiero dodane, a wyskoczy w preseasonie.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: u mnie akurat Doherty i AWB byli w drużynie od początku sezonu. Wilson wcześniej też bardzo dobrze punktowal co roku tak do listopada, a potem kontuzja i spadek formy. Ludzie dużo oczekiwali również od Mitrovica, który nie był drogi i bardzo długo ładnie punktowal. Pamiętam, że nawet Cairney do kontuzji ładnie lapal i mnie punkty, a kosztował 5 mln.
  • Odpowiedz
@Czyjatoja: u mnie w sumie awb też, no ale mało kto się spodziewał że w pierwszych kolejkacch będzie dawał aż tyle pkt.

Chodzi mi też o to, że gdy będzie po meczach przedsezonowych, to łatwiej będzie założyć jakie są pierwsze jedenastki i wtedy kilku tych tanich zawodników może się pojawić.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Akurat prawie kazdy kto sie bardziej interesuje FPL mial na starcie AWB do tego byl jeszcze Bennett gdzie duzo sie mowilo o tym, ze bedzie podstawowym graczem.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: @Pietal: Każdy na początku miał AWB jako grającego obrońcę 4.0 na pierwszy albo drugi slot na ławce, ale chyba nikt nie spodziewał się, że będzie topowym obrońcą w lidze i można praktycznie grać nim regularnie w podstawowym składzie.

Teraz na pewno też pojawią się jakieś perełki w dobrych cenach. Jest kilku graczy, na których może być spore value, ale trzeba poczekać i zobaczyć, kto będzie grał. Nie
  • Odpowiedz