Wpis z mikrobloga

moja córka jak na swój wiek, ma niesamowitą pamięć i pamięta rzeczy sprzed roku nawet


@pogop: chciałbym potrafić mieć taką silną wiarę w 2.5 letnie dziecko :D moim zdaniem ta sytuacja trochę za bardzo pachnie parciem na bycie super rodzicem i "budowaniem rodzinnych relacji" za wszelką cenę, ale ch.ja się znam. Jak dla mnie to chyba lepiej wybrać się na jakiś koncert fortepianowy (chociaż nie bo może zacznie beczeć, chyba,
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, pierwsze lata życia mają największy ze wszystkich okresów życia wpływ na człowieka mimo, że praktycznie nic się nie pamięta. Jak czytam komentarze co niektórych to mam wrażenie, że ich rodzice poszli tym tokiem myślenia i na pierwsze 4 lata życia zamknęli ich w ciemnej piwnicy - "no bo anon i tak nic nie zapamięta" xD
  • Odpowiedz
@hurts: myśle ze chodzi o uspołeczniania dziecka, kontakt z ludźmi by dziecko nabywało umiejętności związanych z życiem i poradnoscią, moze kulturalnie ja to jakoś ukształtuje? Dziecko które żyje w klatce wyłącznie w komforcie może mieć problem z odnalezieniem się, tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
@pogop: możesz kupić te standardowe dziecięce jak na fotce, ale równie dobrze dobierz jej dowolne w sklepie BHP za znacznie mniejsze pieniądze. Po prostu przymierz i tyle.
Swoim kupiłem różne modele, na pokazach lotniczych idealne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Piottix Właśnie. Ludzie biorą takie małe bombelki na jakieś festyny czy koncerty , jakieś roczne czy coś i sie dziwie, bo mnie uszy nieraz bola, a te madki nic sobie z tego nie robią¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz