Wpis z mikrobloga

@corka_marnotrawna: Czy #niebieskiepaski przywiązują wagę do włosów różowych? Czy ma znaczenie dla was to, jakiego są koloru, czy są długie, krótkie, zdrowe i zadbane?
Czy kiedykolwiek forsowaliście zmianę np koloru włosów czy długości u swoich różowych, bo takie jakie miały wam się zwyczajnie nie podobały, a obawialiście się powiedzieć o tym wprost?
Czy doceniacie zmiany w wyglądzie (chodzi mi tu konkretnie o WŁOSY), które różowa poczyniła z myślą o was i waszym guście?

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis
  • 36
@ineedsomecash:

zmieniać kolor lub długość włosów dla faceta nie patrząc na to jak ja się w nich czuje


Skąd założenie, że to co opisałam, nie zakłada aspektu samopoczucia dziewczyny?
Zawsze wychodziłam z założenia, że nanoszenie zmian w wyglądzie dla partnera jest nawet bardziej niż w porządku. Nie ma kompletnie nic złego w tym, że robisz coś dla kogoś, bo chcesz się podobać. Nie wiem dlaczego dziewczyny mają takie właśnie podejście jak
@corka_marnotrawna no bo nie będę ;) wydaje mi się że akurat to jaka jestem dla swojego faceta jest ważniejsze od tego jaką mam fryzurę. Wybacz ale moje samopoczucie jest dla mnie akurat bardzo ważne :) A ty oczywiście masz prawo do takiego podejścia
@corka_marnotrawna: hmm..a nie powinno to być tak, że partner akceptuje nas takimi jakimi jesteśmy?

Nie wiem no...poznał mnie chłop z długimi ciemnymi włosami, w takiej się zakochal niby i chce mnie potem przerabiać?
Trochę to bez sensu..
@agaja: zupełnie nie zrozumiałaś intencji mojego wpisu. Nie chodzi mi o przerabianie. Człowiek siłą rzeczy z biegiem lat się trochę zmienia i chodziło mi bardziej o to czy w zmianach, które w nas zachodzą duży wpływ ma opinia naszego chłopaka/partnera/męża. Zauważ, że dużo niebieskich ma jakiś tam swój określony typ urody, który im się podoba bardziej niż inne. Co jest złego w tym, żeby zmodyfikować swój wygląd (nadal mówię tu TYLKO
Czy #niebieskiepaski przywiązują wagę do włosów różowych?


tak

Czy ma znaczenie dla was to, jakiego są koloru, czy są długie, krótkie, zdrowe i zadbane?


jeżeli są różowe, niebieskie, zielone to wiem, że laska jest #!$%@?
jeżeli są blond to lubię bardzo bo blond odmładza...
jeżeli są czarne, brązowe lub rude to różnie...
jeżeli są długie to super
jeżeli są krótkie to mniej super, ale niektórym laskom pasują bardzo krótkie włosy
jeżeli są
@corka_marnotrawna: > Czy kiedykolwiek forsowaliście zmianę np koloru włosów czy długości u swoich różowych, bo takie jakie miały wam się zwyczajnie nie podobały,

@corka_marnotrawna: ten fragment kojarzy mi się bardziej właśnie z przerabianiem niż że zmianami zachodzącymi wyraz z upływem czasu. I stad taki, a nie inny mój komentarz.

Natomiast ja np.się w swoim wyglądzie czuje dobrze, nie lubię zmian. I zakładam, że jeżeli się komuś podobam, to przecież samo