Wpis z mikrobloga

@corka_marnotrawna: Czy #niebieskiepaski przywiązują wagę do włosów różowych? Czy ma znaczenie dla was to, jakiego są koloru, czy są długie, krótkie, zdrowe i zadbane?
Czy kiedykolwiek forsowaliście zmianę np koloru włosów czy długości u swoich różowych, bo takie jakie miały wam się zwyczajnie nie podobały, a obawialiście się powiedzieć o tym wprost?
Czy doceniacie zmiany w wyglądzie (chodzi mi tu konkretnie o WŁOSY), które różowa poczyniła z myślą o was i waszym guście?

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis
  • 36
  • Odpowiedz
@ineedsomecash:

zmieniać kolor lub długość włosów dla faceta nie patrząc na to jak ja się w nich czuje


Skąd założenie, że to co opisałam, nie zakłada aspektu samopoczucia dziewczyny?
Zawsze wychodziłam z założenia, że nanoszenie zmian w wyglądzie dla partnera jest nawet bardziej niż w porządku. Nie ma kompletnie nic złego w tym, że robisz coś dla kogoś, bo chcesz się podobać. Nie wiem dlaczego dziewczyny mają takie właśnie podejście
  • Odpowiedz
@corka_marnotrawna no bo nie będę ;) wydaje mi się że akurat to jaka jestem dla swojego faceta jest ważniejsze od tego jaką mam fryzurę. Wybacz ale moje samopoczucie jest dla mnie akurat bardzo ważne :) A ty oczywiście masz prawo do takiego podejścia
  • Odpowiedz
@corka_marnotrawna: hmm..a nie powinno to być tak, że partner akceptuje nas takimi jakimi jesteśmy?

Nie wiem no...poznał mnie chłop z długimi ciemnymi włosami, w takiej się zakochal niby i chce mnie potem przerabiać?
Trochę to bez sensu..
  • Odpowiedz
@agaja: zupełnie nie zrozumiałaś intencji mojego wpisu. Nie chodzi mi o przerabianie. Człowiek siłą rzeczy z biegiem lat się trochę zmienia i chodziło mi bardziej o to czy w zmianach, które w nas zachodzą duży wpływ ma opinia naszego chłopaka/partnera/męża. Zauważ, że dużo niebieskich ma jakiś tam swój określony typ urody, który im się podoba bardziej niż inne. Co jest złego w tym, żeby zmodyfikować swój wygląd (nadal mówię tu
  • Odpowiedz
@corka_marnotrawna: > Czy kiedykolwiek forsowaliście zmianę np koloru włosów czy długości u swoich różowych, bo takie jakie miały wam się zwyczajnie nie podobały,

@corka_marnotrawna: ten fragment kojarzy mi się bardziej właśnie z przerabianiem niż że zmianami zachodzącymi wyraz z upływem czasu. I stad taki, a nie inny mój komentarz.

Natomiast ja np.się w swoim wyglądzie czuje dobrze, nie lubię zmian. I zakładam, że jeżeli się komuś podobam, to
  • Odpowiedz