Wpis z mikrobloga

@d___b: niewiem miałem 93/17 te buty to gówno jakie nie widział świat. Dałem za swoje 340 zł w tamte wakacje. Uwierz mi ja w butach typu "adidasy" chodzę rzadko - na zasadzie jakiś grill u znajomych, impreza w plenerze.

- nie wiem czy but z 50 razy na nodze byl
- cała siatka postrzępiona tak jak by ją kot wydrapał
- ch0jowo przebija duży palec
- w miejscu dużego palca materiał
boost się pomarszczył?

- w miejscu dużego palca materiał mi się wyciera - w sumie z 3 razy jeszcze ubiorę i się przedrze

@samuraj24: może rozmiar źle dobrałeś?

w wielu siateczkowych butach przebija palce - to normalne, taki efekt "skarpety". Mam tak w kilku butach.
Tak ta podeszwa, która wygląda jak steropian zrobiła się taka jak byś ją gniótł jakimś ciepłym szpikulcem - no nie umiem tego wyjaśnic

Co do rozmiaru niewiem, zawsze zamawiam 43 i nigdy nie miałem problemu z żadnym butem.
Ogólnie raczej całe dorosłe życie chodzę w skórzanych butach
a z sportowych miałem kilka par
2 pary do biegania siłowni - teraz katuje te revolution
No i chciałem buty na jakieś wypady ze znajomymi
s.....4 - Tak ta podeszwa, która wygląda jak steropian zrobiła się taka jak byś ją gn...

źródło: comment_IZidAne6SV5OCOyHAl1nFCRqZWqhxJZU.jpg

Pobierz
@d___b: podpisuje sie nogami i rękami pod komentarzami wyzej, nie warto, mialem pureboosta i tennis hu i po ok kilku miesacach dziury w materiale, warto dodac, ze mam troche par i buty noszone były raz na jakis czas. Reddita poczytac mozna, multum ludzi ma problemy z tymi materiałami.
Chyba, ze dorwiesz za max 150zł jak mi sie udało, ale i tak po kilkudziesieciu wyjsciach do wyrzucenia będą.
edit:
ale trzeba przyznac,
@d___b: nie słuchaj tych wyżej. Ja mam 93/17 już prawie 2 lata, chodzę w nich każdego dnia. Boost się brudzi to fakt, ale można doczyścić. Jeśli po czyszczeniu jeszcze wrzucisz do pralki to wyglada bardzo dobrze. Siatka w ogóle nie postrzepiona (a chodze codziennie), bez zadnych skaz. Moze zly rozmiar kupili albo paznokci nie obcinaja i przechodzą paluchy? albo kupili z bazaru #!$%@?.

ogólnie to najwygodniejsze buty w jakich chodziłem, wciagasz