Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad dodatkowe praca poza aktualną 7-15 weekendy wolne. Co sądzicie o tajemniczym kliencie wypełnianie ankiet online itd? A może założyć jakiś do na FB rozwinąć i zarabiać z reklam? Jak to wyglądało ma ktoś jakieś doświadczenia?
#dodatkowapraca #tajemniczyklient
  • 7
@IronKon Myślę, że jeśli prowadziłbyś jakiegoś fb, sklep internetowy, bloga czy pisałbyś teksty to jest to fajna opcja na dodatkowe zajęcie, bo jest z tego konkretna kwota. Sama tak zarabiam, ale trzeba mieć do tego smykałkę. Natomiast wspomniane wyżej ankiety to porażka i nie nazwałabym tego "dodatkowym zarobkiem".
@IronKon: a co do tajemniczego klienta to nie testowałem tylko ponoć są już tam sensowniejsze sumy tylko:

1. Masz określony czas wykonania zadania
2. Musisz dokładnie to samo zrobić to ci ten ktoś zlecił
3. Musisz dokładnie notować kto co jak
4. Jak już skończysz to piszesz raport i wysyłasz raport

I ten raport musi spełniać wymagania, bo ktoś sobie zażyczył abyś napisał to w pierwszej osobie, a ktoś inny w
Spotkałem się również nawet z zakładaniem kont w bankach w celu sprawdzenia ich oferty. Tu jest pytanie co wtedy ze swoją prywatnością zostawiając swoje dane w kilku placówkach. Czy raczej nie martwić się o to w dzisiejszych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)