Wpis z mikrobloga

mam tego xiaomi redmi 5 poltora roku chyba, cos kolo tego. dalem za niego 400zl, co za telefon o takich "parametrach" czy wydajności, gdzie przy moim uzywaniu trwal ponad 1 dzien, moglem odpalac 2x pokemon go na telefonie, sluchac muzyki w tle i rozmawiac przez teamspeaka, a telefon jedyne co robil to sie troszke nagrzewal, jasnosc ekranu miał również genialną.
tl;dr
Szukam nowego telefonu w fajnych pieniądzach, oczywiście #xiaomi i raczej planuje zamiawiac przez te chinskie stronki, najwyzej bede sie #!$%@? z gwarancja, ale tego juz mam dosc dlugo i nic sie z nim nie stalo
#telefony #pomocy #pytaniedoeksperta
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yellowshadow: Możesz jeszcze rozważyć Mi8, który będzie lepszy pod każdym względem od Mi9 SE i Redmi Note 7, jedyny plus mi9 se nad mi8 to mniejsze wymiary
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yellowshadow: no to jak Ci rozmiar nie przeszkadza Mi8 to ja bym go brał, ludzie hejtują dla hejtu tak szczerze i tylko dlatego, że nie wprowadził żadnej rewolucji względem mi6 a ewolucję XD
@Czarendzer: Różnie to bywa. Zależy tak właściwie kto mnie "obsłuży"
Czasami jest tak, że każą wysłać zdjęcie, jak faktycznie coś tam wadliwe to wysyłają nowy, nie chcą zwrotu. Czasami każą zwrócić, oddają za przesyłkę i wysyłają nowy. Dlatego też lepiej płacić przez paypal, bo paypal pomaga w razie takich zwrotów.
A co do długości, no to wiadomo, raczej wysyłać będę najtańszą opcją.
Ale w ogóle wątpie, żeby przyszedł wadliwy i miałbym jakiekolwiek z nim problemy, to co Ty piszesz to są totalnie czarne scenariusze, które nigdy mi się nie zdarzyły. Z robotem do sprzątania, telefonem co mam teraz, powerbankiem słuchawkami i tak mogę wymieniać.