Wpis z mikrobloga

#xboxone

Ładowanie padów przez baterie jest mega irytujące... Zastanawiam się nad kupnem któregoś z zestawów do ładowania. Z czego korzystacie? Warto dokładać do oryginalnych charging kitów microsoftu czy wystarczy kupić jakiś zamiennik na allegro?
  • 12
  • Odpowiedz
@crk11: możesz kupić akumulator od MS, który po 3 miesiącach będzie starał na godzine grania i będzie do #!$%@?. Straszne gówno, znajomy ma i teraz też przerzucił się na akumulatory, które jak stracą właściwości to kupujesz nowe za 3zł.
  • Odpowiedz
@crk11 No ja od jakiegoś czasu ładuję akumulatorkami, ale za pomocą jakiejś beznadziejnej chińszczyzny. Być może lepsze baterie i ładowarka zrobiłyby robotę... Poza tym przy tych akumulatorach dedykowanych do pada można grać w trakcie ładowania, co jest dużą zaletą z tego co mi się wydaje :) Nie trzeba się niczym przejmować. Zamienniki tych zestawów xboxa chodzą po 30 cebulionów
  • Odpowiedz
Nigdy jakoś specjalnie tego nie liczyłem bo zdarzało mi się, że odkładałem na stację, mimo że nie były do końca naładowane - ale wydaje mi się, że podobnie jak zwykłe paluszki. Generalnie mając dwa pady nie musiałem jakoś szczególnie zwracać uwagi na baterię.
  • Odpowiedz