Wpis z mikrobloga

[PRO TIP] Jak wyjaśnić menela z Boboli i zakończyć jego gimbusiarski fejm ?
Otóż nakaż mu nie nagrywać nic powiązanego z Szkolną 17. Automatycznie kończy się wszystko.
Tak. Menel wraca wtedy do żubro-ciągu, bicia matki, picia moczu dla widowni, wchodzenia na dachy, gotowania.
To pokazuje jak bardzo jest zależny od Knura i jak bemben zniknie to Jareczek zasrany się skończy. Póki co koło się kręci się tu tego i de besta. Peace.
#kononowicz #patostreamy
Pobierz WsmietnikuNiby - [PRO TIP] Jak wyjaśnić menela z Boboli i zakończyć jego gimbusiarski...
źródło: comment_eGpryu8qayQRIRYYGA5CqHux7H5UKwjm.jpg
  • 9
@William2290 i tak i nie. Dopóki nie idzie to z moich pieniędzy to nie mam nic do tego. (Nie mówię tu o mopsie itd) Ale dupa mnie piecze gdy np major wywalał jedzenie a knur zachowuje się tak, jakby to był obowiązek widza by mu Dac kase.
To że im inni dają to co z tego ? Ich (choć bardziej ich rodziców) kasa więc czym mam się przejmować. No może jedyne co
@WsmietnikuNiby No dobra, nie ukrywam że też mi tego brakuje i żałuję że mexyk nie jest już redaktorem. I to prawda że bez szkolnej byłby nikim na yt. Ale jest to inna kwestia.
Powiedzmy sobie szczerze, gdybyś miał okazję do zarobienia tak banalnie łatwego hajsu, nie miał byś perspektyw, pracy, wykształcenia i tak dalej, to byś odpuścił? Teoretycznie to nie jest wina mexyka że dostaje kasę