Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki, a szczególnie @FHA96

Udalo mi się zrobić #mirkowyzwanie, oczywiście na ostatnią chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°) #chwalesie
Mój pierwszy wylosowany zestaw okazał się bardzo prosty:
1. Obejrzyj zachód słońca nad wodą
2. Przygotuj potrawę z warzyw lub owoców sezonowych
3. Przez 7 dni wykonanie 7 fotografii na wybraną kategorię np.: radość, hobby, ulubiony kolor, natura, selfie itp :)
Jako, że żadne z tych zadań nie stanowiło wyzwania (pierwsze zrealizowałam jeszcze tego samego dnia, bo akurat byłam nad jeziorem, z warzyw i owoców sezonowych potrawy gotuję praktycznie codziennie, a na trzecie wyzwanie nie miałam pomysłu), postanowiłam wymienić zestaw.

W związku z tym poprosiłam o nowy zestaw i dostałam takie zadania:

1. Nakręć timelapse i pochwal się swoim dziełem na Wykopie
2. Zagraj z kimś w szachy na rynku najbliższego miasta

3. Napisz opowiadanie o wakacjach, jakie sam chciałbyś przeczytać.

Opowiadań nie potrafię pisać, a że czas gonił, postanowiłam zabrać się za dwa pierwsze wyzwania, bo nie wiedziałam, które z nich wyjdzie.
Okazało się, że niebieski ma appke w telefonie, która potrafi robić timelapsy, więc z jego pomocą udało mi się zrobić prosty timelapse używając komórki i statywu.
Drugie wyzwanie (nie wiedziałam, czy timelapse wyjdzie) miało być proste, ale okazało się, że nie mam szachów. Jako, że weekend spędzam w Gorzowie, gdzie niestety nie ma rynku :-( (za to są bulwary nad Wartą) postanowiłam zmienić miejscówkę i grę i zagrać w Scrabble w miejscu, które pełni rolę gorzowskiego rynku. Za przeciwnika wybrałam sobie gorzowskiego Janusza, który jednak nie za bardzo był zainteresowany rozgrywką, wolał czytać gazetę ( ͡° ʖ̯ ͡°). No a że nie wiem, czy to się będzie liczyło (no mam nadzieję) to w komentarzu jeszcze zaraz wrzucę zrobiony timelapse.

@FHA96 melduję wykonanie zadania!
gorzka - Siema Mireczki, a szczególnie @FHA96

Udalo mi się zrobić #mirkowyzwanie, ...

źródło: comment_dvRR7vANVnN0WRBYTj00i4ha6NB6CMdw.jpg

Pobierz
  • 8