Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KoldiuszCaesar: ja mam 2,70m i mam 55 cali, trochę żałuję, że nie wziąłem większego, ale jeżeli to tylko dodatek to się nie wtrącam
Np dla 45" zalecana odległość przy 4K to od 0.95m do 1.89m
  • Odpowiedz
@imamonster: @Kwilos: tv prawdopodobnie będzie używany głównie do netflixa/hbo go ew yt. TV nie miał być dla mnie a dla szwagra, który obecnie stoi przed wyborem kupna urządzenia, ale z tego co wiem zdecydował się na phillipsa. Ja też niebawem będę kupował tv dlatego rozpoczynam już research ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jestem na kupnie modelu PUS7303 (pewnie 55, ewentualnie 49), dlatego proszę o opinie. Będę używał głównie do filmów z vod i z usb oraz do grania. Telewizja okazjonalnie. Jak się sprawuje? Nie ma problemów z awaryjnością? Polecacie?
@KoldiuszCaesar: I jak tam, szwagier zadowolony?
@Kwilos: Zadowolony?
@zaba34: Zadowolona?
Dzięki!
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: ogólnie tak, oglądam bez problemów, jakość bardzo spoko.
Wkurza mnie tylko, ze czasem łapie lekkie opóźnienie na tym androidzie, ze włącza się jak tylko dostanie zasilanie (po wyłączeniu z pilota wchodzi w tryb uśpienia, a mieszkam na wsi i często mam krótkie zaniki prądu i telewizor się uruchamia jak tylko wraca zasilanie)
No i klawiatura w pilocie nie działa w niektórych aplikacjach. No ale to są bardziej niuanse do których
  • Odpowiedz