Wpis z mikrobloga

Szczerze to wolał już bym mieć wychodek w stylu meksykano niż zmusić się ażeby wypróżnić się w tym zaplesniałym i brudnym kiblu Knura xD i jakim leniem trzeba być żeby odpalić Lajta jak sie jeszcz opsikanym i mówić ze menel nie ma gdzie sie załatwić się xD Menel nawet do zodiaka chodził siku robić a taki Knur nie zrobił kilka kroków i wolał zlać się w spodnie i odpalić lajta A #!$%@? MOŻE NIKT NIE ZAUWAŻY xD
#kononowicz #patostreamy
  • 13
@ChwilowaZielonka: Najbardziej rozwala mnie myśl, że knur uważa się z sprytniejszego od każdego xd, to widać po filmikach jak cwaniakuje. Na przykład:
*Knur wyciąga kamerę, i zaczyna nagrywać jakiś gimbów pod bramką*
Gimb- Pan nie ma prawa mnie nagrywać
Knur- Mam prawo
*Gimb wyciąga telefon, i również zaczyna nagrywać knura*
Knur- Nie masz prawa mnie nagrywać, dzwonię na policje.
XD
@ChwilowaZielonka: Zgadzam się najlepszym wyjściem z sytuacji byłoby wlepienie knurowi grzywny 5 tyś zł, ale wtedy dopiero policja miałaby zapiernicz na komisariacie.
Wpadłby z kamerą, i zacząłby pieprzyć, że policja podlaska bandycka, złodziejska chce od okuratnego mazura 5tyś XD. Ja to współczuje policji, i straży miejskiej w Białymstoku, że muszą się przynajmniej raz w miesiącu użerać z tym śmierdzącym knurem.
@karix153: I tak się z nim uzerajem, to niech chociaż coś robia w tym kierunku, a nie typ bez karny sie czuje i coraz bardziej naciska, wlepieni kary i jak bdzie dalej robił to co robi to zwiekszyć kare i by sie knur utemprerował, bo policja ma inne sprawy na głowie a nie słuchac tego #!$%@?, jak by mu #!$%@? kare to by sie troche utemperował
@karix153: bo to jest chore ile on chce, darmową ochronę swojej posiadłosci (ma przecież ochrone prywatną ale to trzeba zapłacić) to chce policje i powinni mu nałozyć za kazde bezprawne wezwanie kare kilku tysiecy i by juz by nie był taki ostry xD