Wpis z mikrobloga

Streszczenie rozmowy z Rodo która wrzucił kolega @KeDreJ jak pada jakieś dzisiaj/wczoraj/jutro to z perspektywy materiału a nie mojej faktycznej wiedzy, nie wiem z kiedy jest materiał

–Rodo potwierdza ostatnią wytrzeźwiałkę Majora i że znowu poszedł w Las bezpośrednio po niej
–Knur siedzi sam w domu #!$%@? na wszystkich, wg Rodo "palma mu odbija" ze względu na samotność (tutaj idzie fajna podpucha że może brat/matka łosia tam powinni być częściej bo on wtedy jest szczęśliwy, później jest to jeszcze kontynuowane)
–Rodo mówi że się nie kłóci z Knurem, po prostu wychodzi gdy tamtemu odbija
–Czeka jakaś paczka na Rodo, ponad 20kg wagi. Janek myśli że to kamera i lajtopy( ͡° ͜ʖ ͡°) ale boi się że Meksyk znowu skorzysta ze swoich układów na poczcie i mu je sprzątnie
–Rodo nie chciałby tutaj swojej rodziny sprowadzać bo nawet jak na jego standardy to na szkolnej to jest burdel

tutaj kończy się 1 rozmowa i startuje nowa

–Rodo się dzieli numerem knura, nie szukajcie bo na materiale jest zagłuszone głosem Majora( ͡° ͜ʖ ͡°)
–Major raz się rzucił do Janka a ten go szybko skończył ("łapki mu złożyłem, sztuki walki ćwiczyłem, szybko przepraszał")
–Rodo miał 2 lata w zawiasach, "za głupotę, chodziło się po rejonie, znalazło się to i tamto, #!$%@?łem się za grzejniki"
–Majorowi zawiesili całą produkcję filmów wg Łosia, może tylko nagrywać własną gadkę (nie wiem o co mu tutaj chodzi)
–Warunki u pomnikarza są lepsze niż u Knura (w sensie "zapłata" za pracę). Pomnikarz mu zapłaci, kupi papierosy/alko/śniadanie. U Kśka jest umówiony tak że dostaje 7 paczek/ww używki i śniadania. Janek przeliczając wszystko na pieniądze mówi że u Niemca ma odpowiednik 30 zł a u Knura 20 zł
–Rodo jest świadom tego że Knur robi z niego niewolnika (potwierdza i nawiązuje do ludzi których zmuszano do pracy w polu). Mimo że jest mu lepiej u pomnikarza to szkoda mu Knura, ciągnie go do Pałacu.
–Niemiec i Knur nawzajem na siebie mocno narzekają wg Rodo. Knur nigdzie Janka nie chce podrzucić, nawet po głupie fajki do sklepu.
"nie nagrywam, nie nagrywam Janek( ͡° ͜ʖ ͡°), martwię się o ciebie" xD 21:30 jakby coś( ͡° ͜ʖ ͡°)
–Rodo nocował u Niemieckiego 2 tygodnie, szczury próbowały go wypłoszyć ale Kamieniarz pozbył się szczurów i Rodo dalej mógł nocować
–Janek ma lekkie pretensje do Niemca. Ten miał zainicjować rąbanie drewka za 20 zł, Janek myślał że to będą 2/3 dni a okazało się że całe podwórko jest zasrane drewnem i ten po 3 tygodniach nie widzi końca (mówi że to co narąbał na ten moment to starczy spokojnie na 2 lata Knurowi)
–O aktywnościach fizycznych = Knur wszędzie autem jeździ, nawet do sklepu 300 metrów obok musi autem (piłuje cały odcinek na jedynce( ͡° ͜ʖ ͡°)), spacery są ograniczone do terenu Pałacu
–Stawka za zdjęcie podniesiona do 100 zł
–Rodo coś mówi o kryciu Majora ale zupełnie nie rozumiem o co chodzi, wcześniej mówi coś o tym jak coś jest zrobione na laptopie. 32 minuta jakby ktoś chciał spróbować sił w zrozumieniu tego
–Wszystko zakamarki/pokoje (ten z xero min) są bardzo dobrze pozamykane/blokowane
–Rodo idzie jutro do Knura bo ten miał być w banku, i jeśli był to ten chce swoje 5 stów. dzisiaj idzie tam po paczkę/listy bo miały być do niego

#kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
m.....n - Streszczenie rozmowy z Rodo która wrzucił kolega @KeDreJ jak pada jakieś dz...
  • 14