Wpis z mikrobloga

#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #anime Boli mnie to, że dyskredytuje się osoby oglądające anime, zupełnie bezpodstawnie. Czy każdy kto ogląda anime musi być według was fanatycznym mangozjebem? Czy naprawdę nie wyobrażacie sobie tego, że są anime na przyzwoitym, poważnym poziomie? Oczywiście, że nie. Bo hejterzy anime nawet żadnego nie widzieli. Jakże typowe. PF NA WAS
  • 70
  • Odpowiedz
@CLIXU: ale niech nie #!$%@?ą się z tym do innych na siłe xD Oglądam czasami streamy na twitchu, jak streamer tam daje możliwośc widzom odpalenia filmików to te najgorsze mangozjeby puszczają jakieś niby śmieszne pioseneczki z anime a tak naprawde tylko ich to interesuje
  • Odpowiedz
  • 1
@Thachi otóż co do pierwszego to uwierz nie na wsszytko jest a co do drugiego to akurat wylewasz o to zale więc dlatego mnie to zainteresowało
  • Odpowiedz
  • 2
@Thachi nie wiem czy wiesz ale niektórzy mają pasje i spędzają wolny czas na właśnie nie zamiast na oglądanie filmu który po 1.5h po prostu nic nie wniesie do twojego życia i tylko marnuje ci czas. I zanim się #!$%@? to nie twierdzę że każdy film/serial/anime tak robi. Ale wystarczająco dużo by stwierdzić że jeśli masz czas na anime to na pewno minimum jedno z nich to czyste marnowanie czasu
  • Odpowiedz
@Gymski: Zauwazyłem, że ludzie oglądają bezmyślnie filmy czy nawet anime. Przewijają, nie skupiają sie na tym itp. Tak, czymś takim tez gardze. Jak ja juz coś oglądam to licze na to, ze na mnie to wpłynie
  • Odpowiedz
@Gymski: Kształtują moje myślenie. Poza tym niektóre rozrywki mogą być nawet bezmyślne. Przeciez ludzie piją alkohol, czyli celowo się ogłupiają, żeby odczuwać przyjemność. A ja jak oglądam anime to jestem skupiony na tym co oglądam i staram się nie ogladac anime dla debili ( bo siebie szanuję)
  • Odpowiedz