Wpis z mikrobloga

@CzeXD: Dopiero 2 dzień to noszę. Z tego co mi mówiły lekarka i siostra nosząca taki sam model aparatu, to sprawa wygląda tak:
O wiele szybciej niż te zamki barwią się ligatury, czyli te gumki. Ja wybrałem przezroczyste i tu od razu dostałem listę rzeczy których mam nie jeść, bo barwią: buraki, pomidory, kawa, herbata, skoncentrowane soki z ciemnych owoców, curry itp. Najlepiej jest stosować "białą dietę" nie barwiącą zębów.
Celowo
  • Odpowiedz
@fabtosz: świetna decyzja! u mnie aparat wyleczył mocny kompleks, teraz w ogóle nie mam problemu z uśmiechem i czuję się dużo lepiej ze sobą, ładniej, estetyczniej :) powodzenia!
  • Odpowiedz
@fabtosz gratuluję. Ja byłem ze swoją wadą u trzech i żaden nie chciał się podjąć. Jeden chciał mi coś dodatkowo założyć na podniebienie na kilka miesięcy. Nawet nie proś o zdjęcie zgryzu :) Jedyny plus to że wyleczyłem wcześniej wszystkie zęby :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fabtosz ale to trzeba mieć kompleks żeby sobie zakładać to gówno. Krzywy zgryz here i imo nie widzę sensu zakładania tego. Jak dla mnie zero korzyści

Chyba że masz jakieś zalecenie żeby był, bo jakieś problemy się przez to robią to kumam.

Ale dla samego wyglądu? Szkoda zachodu i kasy

@Lenrok572: xD ale masz pojęcie o stomatologii jak świnia o handlu zagranicznym
  • Odpowiedz
@fabtosz: Spoko decyzja. Ja założyłem aparat na 19 lvl'u. Krzywe żeby to był mój straszny kompleks ale teraz gdy nosze już 1,5 roku aparat efekty są super, wreszcie mogę się uśmiechnąć i ogólnie spoko. Nie żałuje wydanych pieniędzy na to, zdrowie i ogólne samopoczucie jest ważne. Pozdro :)
  • Odpowiedz