Wpis z mikrobloga

W państwie prawa zakazane jest nie tylko mordowanie, ale i nawoływanie doń, nie tylko przestępstwo, ale i namawianie do niego. Polska zdaje się być takim właśnie państwem. Dlaczego więc w Polsce, państwie prawa, pozwala się, aby istniał nurt muzyczny, którego przesłaniem są anty-wartości, mogące wyrządzać realne szkody osobom, które z ową "sztuką" się zetkną? Dlaczego przyzwala się na to, ażeby legalnie wydawane były płyty, z których sączy się nienawiść, bluźnierstwo i chęć zniszczenia wszystkiego, co piękne i wartościowe? Nie potrafię znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Wiem natomiast, że taki nurt w Polsce oraz niemal wszędzie na świecie istnieje i ma się, niestety, dobrze. Nazywa się Black Metal.

Dlaczego tak bardzo oburzamy się na działania ISIS, skoro na naszym własnym terenie działają tysiące ludzi, mających ochotę podpalać kościoły i gdyby nie strach przed więzieniem, mordowaliby zapewne chrześcijan podobnie, jak robi to tzw. Państwo Islamskie? Czy nie robimy nic tylko dlatego, że nic wielkiego jeszcze się nie wydarza? Może czas coś zmienić i zaprotestować w tej sprawie - żądać zakazu promowania tego typu muzyki?


(°° Co tu się odjaniepawliło, Black Metal zrównany z ISIS XD
http://www.fronda.pl/a/czas-na-delegalizacje-muzyki-wiodacej-ku-potepieniu,104633.html

#neuropa #bekazkatoli #muzyka #metal #blackmetal #heheszki #ciekawostki #tysiacurojenniezaleznychmediow #fronda
saakaszi - > W państwie prawa zakazane jest nie tylko mordowanie, ale i nawoływanie d...

źródło: comment_ei6iF5Jp2xoEn9Lr0DbW5sMtKdeN1KnJ.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
U mnie w mieście doszło do takiej paranoi, że pisowscy radni gminy złożyli wniosek o odwołanie koncertu zespołu Kat (nie wiem czy to metal cczy #!$%@? wi co, nie znam się), który UWAGA - odbył się parę tygodni wcześniej. Tak było, nie kłamie xD
  • Odpowiedz
Dlaczego tak bardzo oburzamy się na działania ISIS, skoro na naszym własnym terenie działają tysiące ludzi (...)


@saakaszi: ... którzy są fanatykami religijnymi, tyle że katolickimi i tak samo jak ISIS chcą zmuszać wszystkich do życia zgodnie z ich wiarą?
  • Odpowiedz
@saakaszi: jeszcze parę lat radykalizacji pisowskich katotalibów i pójdę siedzieć za słuchanie Behexen czy Oranssi Pazuzu xD
Skoro czyni to ze mnie potencjalnego mordercę to rozumiem od razu zakład o zaostrzonym rygorze i kategoria „N”. Ja #!$%@?ę, to się nie dzieje. xDDDDD
  • Odpowiedz
@saakaszi: proponuje także zdelegalizować każda książkę w której namawiają to zabijania lub definiują za jakie czyny należy karać śmiercią
  • Odpowiedz