Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: ludzie grywali nawet jego kartą 82. Materiał na top100 to nie jest, ale do funu (czyli właściwie jedyny sens grania aktualnie w 19'tkę) daje radę. Póki nie jest to gorsza noga, to ładuje bramy aż miło. Główki też bardzo przyzwoite. Ogółem sentyment do karty mocno pomaga w samej grze.
@Veyn: To ja oglądam go od jakiegoś czasu, głos mu się trochę zmienił ostatnio, chyba przechodzi mutację. Top100 wbija na konsoli ładnie, ma chyba z 14 lat. Jeszcze nie zdążył przesiąknąć tym rakiem YouTuberów fifowych (czyt. Lisek). Powoli lecą mu te suby, chyba jak wbił drugie albo trzecie top100 to dał otworzyć paki Qenqowi albo jakiemuś innemu jupiterowi zamiast otwierać u siebie, zawsze to zbieranie nowych odbiorców.
@Veyn: Ja to czasami sobie włączę jakichś fifowych YouTuberów, bo jest ich trochę na polskim YT, niektórzy nie potrafią grać, ale kiedyś zaczęli i sobie jakieś gówno wyzwania robią (Vibe, Koza, N3jxiom, Dev, Jcob), ale kilku też potrafi. Reszta, których oglądam czasami to: PLKD, Bejott, Kartomania, Błachu, Lachu, Alvin, Kinetyk, Junajted, Xenq, Tonras, Kamyk, Adryan i jakichś innych, ale nie pamiętam ich z nazwy. Czasami mi się napatoczy Marcos i Pablo
@SpiderFYM: 88 meczy 56 bramek + 22 asysty. Pierwszy skład jako LN obok niego Eusebio. Formacja 41212(2) + trzymaj się środka. Kawał byka jest więc się zastawia i wtedy albo z bańki albo prawa. Chociaż lewą też się zdaża. Miałem przez chwilę Zapatę (taką jak miał Skriniar) przez 3 dni męczyłem 95 Torresa i wróciłem do Piątka. Mam Mertensa 95 na ławce bo właśnie tylko dla Piątka jeszcze w to gram.