Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Mam trochę gratów z T430 (nie-s), tj. kadłubek, palmrest bez elektroniki, zawiasy, czytnik smartcard, i5-3320m, intel 6205, matrycę 1600x900 i mobo.

Właśnie, mobo. Płyta to cukierek, ma grubo hackowany bios, whitelistę wlan/wwan, mod na obsługę eGPU wraz z 16GB ramulca, tonę odblokowanych opcji, w tym O/C (serio, opcji jest więcej niż w "gejmerskich" płytach w stacjonarkach). Po dołożeniu kitu od EvanJoo bez problemu lata na tym FHD IPS. A, no i oczywiście w bios-ie jest licka na w7/w10 (pro), na kadłubku jest klucz (naklejka). Służyła mi za królika doświadczalnego, testy przeżyła, to zaaplikowałem to samo na mojej "codziennej" T430, z której teraz klepię ten wpis.

Trochę się waham czy dokupić niezbędne graty typu klawiatura, pokrywa, etc. i pchać to jako cały laptop czy raczej znajdzie się ktoś, kto bawi się Thinkpadami, potrzebuje części i (co chyba najważniejsze) zrobi użytek z tak zmodzonej płyty bo, prawdę mówiąc, wolałbym to za jakieś uczciwe szelągi puścić dalej jakiemuś znawcy tematu i miłośnikowi TP niż sprzedawać na olx-ie analfabecie komputerowemu, który będzie na tym czytał onet.

W załączniku 1/n-ta z tego, co jest w bios-ie.

#laptopy #thinkpad #thinkpadmasterrace #serwispc
NyanNyan - Hej Mirki. Mam trochę gratów z T430 (nie-s), tj. kadłubek, palmrest bez el...

źródło: comment_lVcTUgnAMotdI4j1ist6FAUNWStgpHJs.jpg

Pobierz
  • 7
@Drill: First come, first served. Odezwij się na pw. Daj znać czy z taśmą, czy sama matryca.

@wytrzzeszcz: Ok. To zablokuję mobo na 24h. Jak coś, to pisz pw.

@materazzi: Wyklaruję - mój obecny sprzęt ma identycznego moda. Szczur laboratoryjny przeżył, a choć T430 lubię, to dwie sztuki mi nie są zwyczajnie potrzebne.